"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Дорожники приступають до аварійного ремонту пошкоджених автошляхів

12 лютого 2019 - 09:45

На сьогодні першочерговим завданням дорожників є проведення аварійного ремонту дорожнього покриття на автомобільних дорогах міжнародного та національного значення Запорізької області.

Зважаючи на суттєве погіршення технічного стану автомобільних доріг загального користування, спричиненого різкими змінами погодних умов протягом усього зимового періоду поточного року, які пов’язані з коливанням температури повітря, опадами у вигляді дощу, мокрого снігу і його таненням, Службою автомобільних доріг у Запорізькій області було проведено обстеження автомобільних доріг та визначено обсяги пошкоджень та руйнувань на них.

Так, за результатами обстеження на дорогах міжнародного та національного значення було виявлено 22 620 кв. м аварійної ямковості. Крім цього, виявлено пошкодження ділянок доріг, ліквідацію яких необхідно проводити локальними картами, загальним обсягом 130 875 кв. м.

У дні сприятливих погодних умов у поточному році філіями ДП «Запорізький облавтодор» ліквідовано аварійної ямковості на площі 2 801 кв. м. Роботи виконуються із застосуванням  гарячого асфальтобетону. Матеріали для ремонтних робіт наразі постачають Запорізький та Василівський асфальтобетонні заводи.

З метою якнайскорішого покращення транспортно-експлуатаційних показників доріг та недопущення виникнення на них аварійних ситуацій заплановано запустити в роботу ще три асфальтобетонні заводи.  Для щоденної  ліквідації аварійної ямковості планується залучати до 17 ремонтних  бригад.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Учасники АТО отримали у власність понад три тисячі земельних ділянок

Розпочались роботи щодо створення у Бердянську військової морської бази

Вступники з Криму та Донбасу можуть вступати до українських закладів без складання ЗНО

У Запорізькій області побудують найбільшу в Європі вітроелектростанцію

Віталій Боговін взяв участь у засіданні Державної комісії ТЕБ і НС

До уваги журналістів!

Українці, які повернулися з-за кордону і не хочуть проводити 14 днів на самоізоляції, можуть припинити її, здавши ПЛР-тест

В Україні 51 224 підтверджених випадків COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

З 1 липня за пробне ЗНО вже повернули більше 21 мільйона гривень

У Чернігівці тривають роботи з ремонту каналізаційної мережі

У Чернігівському районі тривають роботи на дорозі, визначеній програмою «Велике будівництво»