Новини

Дорожники приступають до аварійного ремонту пошкоджених автошляхів

12 лютого 2019 - 09:45

На сьогодні першочерговим завданням дорожників є проведення аварійного ремонту дорожнього покриття на автомобільних дорогах міжнародного та національного значення Запорізької області.

Зважаючи на суттєве погіршення технічного стану автомобільних доріг загального користування, спричиненого різкими змінами погодних умов протягом усього зимового періоду поточного року, які пов’язані з коливанням температури повітря, опадами у вигляді дощу, мокрого снігу і його таненням, Службою автомобільних доріг у Запорізькій області було проведено обстеження автомобільних доріг та визначено обсяги пошкоджень та руйнувань на них.

Так, за результатами обстеження на дорогах міжнародного та національного значення було виявлено 22 620 кв. м аварійної ямковості. Крім цього, виявлено пошкодження ділянок доріг, ліквідацію яких необхідно проводити локальними картами, загальним обсягом 130 875 кв. м.

У дні сприятливих погодних умов у поточному році філіями ДП «Запорізький облавтодор» ліквідовано аварійної ямковості на площі 2 801 кв. м. Роботи виконуються із застосуванням  гарячого асфальтобетону. Матеріали для ремонтних робіт наразі постачають Запорізький та Василівський асфальтобетонні заводи.

З метою якнайскорішого покращення транспортно-експлуатаційних показників доріг та недопущення виникнення на них аварійних ситуацій заплановано запустити в роботу ще три асфальтобетонні заводи.  Для щоденної  ліквідації аварійної ямковості планується залучати до 17 ремонтних  бригад.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

На фінансування університетів у 2020 році МОН витратить понад 16 млрд грн

У Запоріжжі відбулися заходи до Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту

Президент: Лише демократичний згуртований світ зможе дати відсіч будь-якій агресії та вберегти людство від нових страждань

До уваги журналістів!(ОНОВЛЕНО)

МОЗ: оперативна інформація про коронавірусну інфекцію 2019-nCoV

Школярі продемонстрували свої знання під час обласних етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад

Розпочалася реєстрація громадських спостерігачів за проведенням ЗНО

У Запорізькій області для понад 320 тисяч домогосподарств було призначено субсидії

У Запоріжжі відкритий чемпіонат міста з українського рукопашу «Спас» присвятили Героям Крут

Обласна комісія розглянула питання перепоховання останків загиблих воїнів

Території розробляють власні проєкти для розвитку інфраструктури

МОЗ: рекомендації для громадян щодо коронавірусу 2019-nCoV