"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

До уваги замовників у сфері публічних закупівель області

Відкриті державні реєстри: перевірка інформації щодо учасників публічних закупівель

13 лютого 2019 - 09:21

Відповідно до норм ст. 17 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) замовник не вимагає від учасників документального підтвердження інформації, що міститься у відкритих єдиних державних реєстрах, доступ до яких є вільним, а саме інформації про відсутність з боку учасника: корупційних правопорушень,  у т.ч. у сфері закупівель; відкритої ліквідаційної процедури; судимості, у т.ч.  не погашеної,  тощо. Замовник має самостійно перевіряти наявність чи відсутність зазначених обставин у відкритих державних реєстрах.

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України з урахуванням відомостей від Міністерства юстиції України, Міністерства внутрішніх справ України та Державної фіскальної служби України  оприлюднило на офіційному              веб-сайті інформацію  щодо таких реєстрів – лист від 17.01.2019 № 3304-04/1983-06 та  додатки до нього. 

Рекомендуємо замовникам ознайомитися з цим листом для врахування в закупівельній діяльності (http://www.me.gov.ua/ → Головна → Діяльність → Публічні закупівлі → Консультації з питань закупівель →  Узагальнені відповіді).

Довідково надаємо посилання на актуальні для замовників відкриті бази даних :

 

Реєстр, відкриті дані (офіційний веб-сайт)

Яку інформацію перевірити

(підстава для перевірки –

посилання на статті Закону)

Єдиний державний реєстр осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення

 (http://corrupt.informjust.ua/ )

Наявність/відсутність відомостей про:  вчинення учасником корупційних або пов’язаних із корупцією правопорушень; притягнення службової (посадової) особи учасника чи фізичної особи – учасника до відповідальності за вчинення у сфері закупівель корупційного правопорушення               (п. 2, 3, ч. 1 ст. 17 Закону)

Єдиний реєстр підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство

(https://kap.minjust.gov.ua/services/registry )

Наявність/відсутність факту визнання учасника у встановленому законом порядку банкрутом та відкриття стосовно нього ліквідаційної процедури (п. 8, ч. 1          ст. 17 Закону)

Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань  (https://usr.minjust.gov.ua/ua/freesearch  або https://kap.minjust.gov.ua/services/registry

Наявність/відсутність інформації про кінцевого бенефіціарного власника (п. 9, ч. 1 ст. 17 Закону)

Інформація про суб’єктів господарювання, які мають податковий борг

(http://sfs.gov.ua/businesspartner, https://data.gov.ua/  )

Наявність/відсутність в учасника заборгованості зі сплати податків і зборів (обов’язкових платежів)              (ч. 2 ст. 17 Закону)

 

 

Також, на офіційному сайті Міністерства внутрішніх справ України можна перевірити легітимність довідки (виданої після 01.02.2017) про притягнення до кримінальної відповідальності, відсутність (наявність) судимості або обмежень, передбачених кримінально-процесуальним законодавством України – https://wanted.mvs.gov.ua/test/ .  

Читайте також

Паспортні послуги на Гіді з державних послуг

«Безбар’єрна грамотність».

Поліомієліт: коли щеплювати дитину від поліомієліту?

Стартував регіональний конкурс "Благодійне Запоріжжя-2021"

У фотоконкурсі пам'яток культури для Вікіпедії обрали найкраще фото Запорізької області 2021 року

Олександр Старух на прямому зв'язку з мешканцями області

Представники Консультативної Місії ЄС нададуть консультативну та технічну допомогу

Розглядається можливість надати право купувати ліки за програмою «єПідтримка» для осіб з інвалідністю першої групи – селекторна нарада

Освітній серіал «Безбар'єрна грамотність»

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції СOVID-19 в Запорізькій області

24 321 новий випадок COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 26 січня 2022 року. Зокрема, захворіли 2 809 дітей та 642 медпрацівники.

Звернення Президента України Володимира Зеленського