Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Канадський експерт ділиться досвідом залучення інвестицій із запорізькими фахівцями

18 березня 2019 - 15:22

В облдержадміністрації відбулася робоча зустріч з канадським експертом з інвестицій та місцевого економічного розвитку Кентом МакМалліном з метою обміну знаннями та практичним досвідом у сфері інвестиційної діяльності для представників органів влади за підтримки проекту «Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС).

До практичної роботи долучилися головний експерт з міжвідомчої співпраці та економічного розвитку Проекту ПРОМІС Олександр Ігнатенко, консультант з інвестицій Проекту Олександр Дудка, регіональний координатор Проекту ПРОМІС Світлана Кругляк та координатор Офісу із залучення та підтримки інвестицій Олексій Іванченко.

- На сьогодні наше головне завдання - обмінятися практичним досвідом із залучення інвестицій, тому до участі були запрошені відповідні фахівці із Запоріжжя, Мелітополя, Енергодара та Бердянська. Ви знаєте, що вже давно Запорізька область тісно співпрацює з канадським проектом ПРОМІС, який працює над створенням інвестиційних продуктів у нашій  області: паспорта, веб-сайту, відеопрезентації. Але ця робота розпочалася з методології залучення інвестицій, тому сьогодні ми будемо напрацьовувати навички на основі цієї методології. – звернувся до учасників зустрічі начальник Управління зовнішніх зносин та ЗЕД облдержадміністрації Артур Бойко.

Канадський експерт під час навчання акцентував увагу на впровадженні та додержанні стандартів залучення та супроводу інвесторів у Запорізькій області. Зокрема, відбулося обговорення інвестиційного паспорта та порталу області. Учасники також зупинилися на питанні розробки Стратегії (Концепції) залучення інвестицій в економіку Запорізької області.

Вже завтра пан МакМаллін відвідає м. Мелітополь, де відбудеться обговорення інвестиційного паспорта міста, розробки інвестиційного порталу міста та гіда інвестора в м.Мелітополь.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Інформація про роботу мобільної лабораторії моніторингу довкілля 24.09.2022

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 8.00 годину 25.09.2022

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 25.09.2022, 214 доба

Удари ворожих ракет зафіксовані одразу в декількох районах міста Запоріжжя та селі біля обласного центру в Запорізькому районі.

УВАГА!

УВАГА!

Слава усім нашим героям! Слава нашому незламному народу! Звернення Президента. 24.09.2022

Події на фронті, “псевдореферендум”, ситуація навколо ЗАЕС та тимчасово окупованих територіях: Олександр Старух підбив підсумки цього тижня

Надсилайте дані про незаконні референдуми. Усіх винних - покараємо!

Збройна атака на запорізький край триває: поліція задокументувала наслідки ворожих обстрілів

Заява керівника ЗОВА Олександра Старуха щодо незаконних дій окупанта на тимчасово захоплених територіях

Інформація про роботу мобільної лабораторії моніторингу довкілля 23.09.2022