"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Ділова активність регіону підвищить інвестиційну привабливість

2 жовтня 2008 - 14:11

Сьогодні в Запорізькій торгово-промисловій палаті розпочав роботу ІІ Міжнародний інвестиційний форум. Авторитетний бізнесовий захід зібрав потенційних інвесторів з ряду країн ЄС, міжнародних фінансових інституцій та їх представництв в Україні, викликав широкий резонанс серед впливових громадських організацій та представників місцевого бізнесу.

У роботі форуму участь взяли голова Запорізької ОДА Олександр Старух, заступники голови облдержадміністрації, офіційні делегації Королівства Нідерландів на чолі з Надзвичайним та Повноважним послом Роном Келлером, Чехії, Угорщини та Росії, представники фундації “ Business - award ”, територіальних органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

- Цей захід дає унікальну можливість привернути увагу ділової спільноти, представників владних структур, науковців до потенціалу нашого краю та ініціювати сприятливі зміни в інвестиційному кліматі України та в Запорізькій області, зокрема. Форум відкриє нові шляхи для інвестування в нашу економіку, - дав високу оцінку заходу Олександр Старух. - Ділова активність нашого регіону, переконаний керівник області, підвищить інвестиційну привабливість України в цілому.

Організатори форуму - Запорізька облдержадміністрація, обласна рада та Запорізька торгово-промислова палата - прагнуть зацікавити іноземних інвесторів у залученні їх капіталу до реалізації ефективних економічних проектів запорізьких підприємств, а також презентувати якомога ширшому колу представників місцевого бізнесу прибуткові інвестиційні інструменти і засоби.

Форум зібрав близько 200 учасників з різних країн світу. В рамках його програми заплановано проведення пленарних засідань, обговорень за "круглим столом", конференцій, презентацій, семінарів. Учасники заходу відвідають традиційну запорізьку виставку «Покровський ярмарок-2008», що в ці дні проходить у ПС «Юність».

ІІ Міжнародний інвестиційний форум триватиме два дні і завершиться у п'ятницю, 3 жовтня, семінаром для представників запорізьких підприємств з питань підготовки бізнес-пропозицій для залучення інвестицій.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

За минулий тиждень на території області рятувальники ліквідували 49 пожеж в екосистемах

Юні ушуїсти провели відкрите тренування

Нові правила адаптивного карантину: ще раз про поділ на «зони»

В Україні зафіксовано +990 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

Призов громадян України на строкову військову службу «Весна 2020» завершено

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні 72 168 підтверджених випадків COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зафіксовано +1172 нові випадки коронавірусної хвороби COVID-19.

Нацгвардійці військової частини 3029 склали присягу на вірність Україні

У Пологівському районі відремонтовано мостовий перехід через річку Конка