Новини

Одними з основних пріоритетів розвитку регіону визначено розвиток транспортної інфраструктури та альтернативної енергетики

16 травня 2019 - 13:32

Відбулося засідання  робочої підгрупи Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури з розробки проекту Стратегії регіонального розвитку Запорізької області на період до 2027 року. У заході взяли участь директор Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації, керівник підгрупи Марина Барановська, фахівці структурних підрозділів облдержадміністрації, керівники підприємств регіону.

На засіданні розглянуто пропозиції до стратегічних напрямів, цілей та завдань стратегії регіонального розвитку Запорізької області на період до 2027 року та плану заходів на 2021-2023 роки з її реалізації.

- Триває робота з розробки Стратегії регіонального розвитку Запорізької області на період до 2027 року та плану заходів на 2021-2023 роки з її реалізації. На минулому засіданні членам підгрупи було запропоновано надати пропозиції до стратегічних напрямів, цілей та завдань стратегії, в тому числі на засадах смарт-спеціалізації. Зокрема, шість членів підгрупи надали  Департаменту свої пропозиції, що стосуються розвитку транспортної інфраструктури, альтернативної енергетики та промисловості області, - зазначила Марина Барановська.

Розробники пропозицій представили їх учасникам засідання, а за підсумками обговорення на їх основі затверджено стратегічну та операційні цілі для Стратегії.  Основним пріоритетом розвитку регіону визначено розвиток транспортної інфраструктури та альтернативної енергетики.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також