Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Вогонь пам’яті – не згасне

14 жовтня 2008 - 15:32

Сьогодні запоріжці відзначають 65-у річницю визволення міста від гітлерівських окупантів. В урочистостях, що з нагоди свята відбулися на Алеї Бойової Слави, взяли участь голова облдержадміністрації Олександр Старух, його заступники, міський голова Євген Карташов, перший заступник голови облради Олександр Клепаков, надзвичайний та повноважний посол Азербайджану Талят Алієв, представники ветеранських організацій, духовенства.

Щирі слова синівської вдячності лунали на адресу учасників тих буремних подій 1943 року – ветеранів-визволителів.

- Над вашими головами рвалися снаряди й свистіли кулі, на ваших очах гинули бойові побратими, не раз вам доводилося зазирати у вічі смерті. Але крізь всі жахи війни ви пронесли любов до рідної землі, віру у її щасливе майбуття. Ми в неоплатному боргу перед вами. Ви вибороли право нашого народу на життя та свободу, - звернувся до ветеранів Олександр Старух.

Очільник області зачитав вітання Президента України з нагоди 65-ї річниці визволення міста Запоріжжя від німецько-нацистських загарбників.

У цей святковий для запоріжців день ветерани-визволителі міста заклали капсулу із зверненням до молоді 2043 року, а на Алеї Бойової Слави був запалений Вічний вогонь на знак пам'яті про тих, хто поклав своє життя за свободу рідної землі.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Вони втратили спокій, але не втратили людяності: в Запоріжжі відзначили благодійників та волонтерів

Форум «Безпечна громада»: МВС розширює безпекові ініціативи для громад

Зі смаком черешні: в Запоріжжі погасили марку «Мелітополь – це Україна!»

Захистити запорізьке небо: на території області починають працювати дрони-перехоплювачі ворожих безпілотників

Коли мрії гартуються тривогами: в Запоріжжі відзначили найкращих випускників

Нова транспортна стратегія: у Запоріжжі подвоїться кількість муніципальних автобусів

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 24.06.2025

Упродовж доби окупанти завдали 430 ударів по 13 населених пунктах Запорізької області

«Дуже чекаємо на наших Героїв», – заслужений тренер України з плавання проводитиме заняття для ветеранів

Діалог заради розвитку: голова Запорізької ОДА зустрівся з членами обласної Молодіжної ради

Автопідйомники, бункеровоз та фургони: комунальники та прифронтова громада отримали нову та надійну спецтехніку

Приватизація у Запоріжжі: об’єкт незавершеного будівництва у центрі міста виставили на аукціон