Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Телерадіомовленню на Запоріжжі – 50 років

16 жовтня 2008 - 15:55

Сьогодні колектив Запорізького філіалу концерну радіомовлення, радіозв'язку і телебачення відзначав ювілейну дату – 50-річчя регулярного телевізійного мовлення в області. Зі святом ювілярів привітав голова облдержадміністрації Олександр Старух.

- Ще півсторіччя тому, коли у Запоріжжі було введено в дію першу телевізійну передавальну станцію, телемовлення для жителів нашої області ще було чимось незвичним. Тепер – це ваша щоденна, буденна робота, яку ви виконуєте на високому рівні, - звернувся керівник області до присутніх.

Завдяки багатолітній наполегливій праці високопрофесійного колективу сьогодні Запорізька телерадіотрансляційна станція – це потужне підприємство, що забезпечує трансляцію 16 телевізійних та 6 радіопрограм на території області, постійно розширюється та модернізується.

На нинішньому етапі Запорізький філіал концерну РРТ готується до впровадження загальнонаціональної програми цифрового телерадіомовлення в Запорізькій області.

Олександр Старух побажав колективу успіхів у здійсненні задумів та висловив впевненість, що спільна робота телевізійників та органів влади дасть змогу запровадити нові стандарти телерадіомовлення, які відповідають сучасному рівню розвитку інформаційних технологій.

Очільник регіону нагородив кращих працівників підприємства почесними грамотами облдержадміністрації.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також