"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

На головній площі Запоріжжя підняли кримськотатарський прапор

26 червня 2019 - 11:31

Сьогодні на площі Фестивальній у Запоріжжі на честь Дня кримськотатарського прапора відбулося урочисте підняття кримськотатарського прапора та флеш-моб − розгортання великого кримськотатарського прапора. Активну участь у заході, проведеному за підтримки Департаменту культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації, взяли представники національно-культурних товариств області. Кримськотатарський прапор майорітиме поряд із національним прапором України впродовж усього дня.

У цей день, 26 червня, в усьому світі відзначається день кримськотатарського прапора. На знак поваги, підтримки і солідарності з корінним народом Криму заходи проводяться в багатьох містах України. Така акція на головній площі Запоріжжя відбулася втретє.

Як відзначив заступник директора-начальник управління міжнаціональних відносин Департаменту культури, туризму, національностей та релігій обласної державної адміністрації Павло Мяло, важливо, що ініціатива  проведення таких заходів належить громадськості.

 - Дуже важливо, що організаторами заходу виступають громадські організації:  Запорізький офіс громадської організації „КримСОС”, громадська організація кримських татар Запоріжжя „Ана Юрт”  за підтримки Запорізької обласної державної адміністрації та Асоціації національних меншин Запорізької області. Ми підтримуємо патріотів України в Криму, кримськотатарський народ, який бореться за своє право жити на рідній землі. Запоріжці проявляють солідарність і пошану по відношенню до кримчан, наголошуючи, що Крим – це Україна, − зазначив Павло Мяло.

Учасники акції на флагштоці на пл. Фестивальній підняли кримськотатарський прапор, а також одночасно символічно розгорнули ще один великий кримськотатарський прапор.

В акції на честь Дня кримськотатарського прапора взяли участь представники  корінного народу Криму, облдержадміністрації, національно-культурних товариств, громадські активісти. 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Запоріжців відзначено державними нагородами з нагоди Дня Соборності України

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зафіксовано 1 191 812 підтверджених випадків COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зафіксовано 1 187 897 підтверджених випадків COVID-19

Он-лайн флешмоб «У єдності сила» об’єднав запоріжців з різних куточків області

Заходи з нагоди Дня Соборності України

Олександр Старух – на прямому зв’язку із запоріжцями

Робоча група по кар’єру представила свої перші напрацювання

Володимир Зеленський: 23 січня в Україні буде оголошено жалобу через трагедію в будинку для літніх людей у Харкові

Безпека людей у інтернатах – питання номер один!

Аварійні служби мають бути готові до різких змін погоди