Новини

У Чернігівському районі відкрито сучасний футбольний майданчик

26 червня 2019 - 14:00

У селі Богданівка відкрили мініфутбольний майданчик (42/22) зі штучним покриттям, який сприятиме розвитку юних спортсменів усього Чернігівського району.

В урочистостях з нагоди відкриття майданчика  взяли участь директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Тетяна Озерова, начальник Управління молоді, фізичної культури та спорту ОДА Наталія Власова, керівники району, закладів освіти.

Як повідомили в Управлінні молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації, наразі це 13 спортивна споруда, введена в експлуатацію з моменту дії державної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям у регіонах України». Ще 10 споруд планується відкрити в цьому році. 

Нагадаємо, у 2017 році за ініціативи Федерації футболу України Урядом країни було ініційовано бюджетну програму «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям у регіонах України», на  яку виділено 270 млн грн. Ще стільки ж було виділено з місцевих бюджетів на умовах співфінансування. У 2018 році на реалізацію програми з державного бюджету було спрямовано 370 млн грн. Завдяки злагодженій роботі всіх гілок влади Україна отримала значну кількість якісних спортивних площинних споруд, де діти та молодь мають можливість підвищувати рівень спортивної майстерності.

Під час свята відкриття спортивного майданчика Наталія Власова нагородила грамотами Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації голову Чернігівської селищної ради Віталія Манича та тренера-викладача з футболу Чернігівської ДЮСШ Віталія Перетятька.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також