"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

На місцевому рівні погоджено питання про зміну статусу зоологічного парку «Таврія»

5 липня 2019 - 12:45

За ініціативою Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації розпочато роботу по розширенню меж та наданню статусу загальнодержавного зоологічному парку «Таврія», що розташований у межах Тернуватської селищної ради Новомиколаївського району.

Нагадаємо, у ході робочої наради спеціалісти дійшли висновку, що статус загальнодержавного зможе сприяти відновленню зоологічного парку «Таврія». Тільки за умови надання такого  статусу та отримання стабільного фінансування парк зможе проводити наукову, рекреаційну, господарську діяльність, забезпечувати утримання, розмноження тварин у напіввільних умовах.

Депутати Тернуватської селищної ради Новомиколаївського району на сороковій сесії 4 липня ухвалили рішення «Про погодження на зміну статусу зоологічного парку «Таврія», яким погодили зміну статусу зоологічного парку місцевого значення «Таврія» на зоологічний парк загальнодержавного значення «Таврія».

Після підтримки з боку місцевої влади зоологічний парк буде обстежувати спеціальна комісія. Після цього Департамент екології та природних ресурсів облдержадміністрації направить запит Міністерству екології та природних ресурсів України для остаточного вирішення питання щодо надання  загальнодержавного статусу зоологічному парку «Таврія».

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю   

Читайте також

Зміцнення потужності медичної галузі регіону та забезпечення доступності об’єктів “Великого будівництва” - серед пріоритетів обласної влади

У Запоріжжі нагородили видатних діячів області за сумлінну працю на розвиток регіону

Послуги для людей з інвалідністю на Гіді

Перша леді відкрила форум «Україна 30. Саміт. Діти»

Голова Запорізької обласної державної адміністрації привітав працівників місцевого самоврядування з професійним святом

В Україні запроваджено обов’язкову самоізоляцію для осіб, які повернулись із країн, де стрімко поширюється новий штам коронавірусу “Омікрон”.

Стартував набір на довгострокову навчальну програму Export Academy 2022 для українських експортерів

В Запоріжжі обговорять внесок молоді у європейську інтеграцію своїх областей

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції СOVID-19 в Запорізькій області

8 655 нових випадків COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 7 грудня 2021 року. Зокрема, захворіли 716 дітей та 200 медпрацівників.

У восьми областях та Києві скасовуються обмеження “червоного рівня” епіднебезпеки, - Олексій Чернишов

Рутинна вакцинація: регулярна ревакцинація для дорослих