"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Стратегію регіонального розвитку розробляють із застосуванням засад смарт-спеціалізації

10 липня 2019 - 14:45

Сьогодні в облдержадміністрації відбулося засідання тематичної підгрупи Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури з розробки проєкту Стратегії регіонального розвитку Запорізької області на період до 2027 року, яке провела директор Департаменту Марина Барановська.

Учасники робочої підгрупи зібралися для обговорення стратегічного аналізу, проведеного ДУ «Інститут регіональних досліджень ім. М. І. Долішнього НАН України». Всі пропозиції, запропоновані науковцями, були попередньо надіслані учасникам робочої підгрупи. Опрацювавши їх, власні пропозиції та зауваження до запропонованих напрямків проєкту Стратегії регіонального розвитку області до 2027 року внесли АТ «Мотор Січ» та ДП «Місцеві дороги Запорізької області».

Члени робочої підгрупи обговорили також внесені пропозиції щодо проєктів відновлювальної енергетики - будівництва сонячних електростанцій, гідростанцій та газогенераторних пристроїв.

З урахуванням змін, учасники тематичної робочої підгрупи підтримали перелік напрямків, запропонованих для подальшого опрацювання і майбутнього включення до проєкту Стратегії.

Крім цього, ДУ «Інститут регіональних досліджень ім. М. І. Долішнього НАН України» було визначено перелік напрямків діяльності у Запорізькій області, які можуть стати перспективними для смарт-спеціалізацій.

Як пояснила директор Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації Марина Барановська, йдеться про можливість об’єднання науки, бізнесу та громади для подальшого розвитку регіону. Насамперед, смарт-спеціалізації спрямовані на інноваційний розвиток економічної діяльності Запорізької області. Тож для подальшого детального опрацювання було обрано напрямки індустріалізації та роботизації як технологічні рішення та перспективні напрямки смарт-спеціалізацій. Для наступного опрацювання було також запропоновано розвиток транспортного та логістичного напрямків.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

У Запорізькій області податкові борги скорочено на 46 млн грн

Мораторій на перевірки бізнесу під час карантину – роз’яснення Мінекономіки

НСЗУ звітує про виплати за лікування пацієнтів із COVID-19

Запорізька область отримала гуманітарний вантаж з медичною допомогою для лікарів від Словацької Республіки

У Мелітополі спеціалістами Держпродспоживслужби обстежено понад 150 пасік

На річках області закінчилась нерестова заборона

Додаткова сесія ЗНО-2020 відбудеться 24 липня – 10 серпня

В області продовжується допомога вразливим категоріям населення під час карантину

Запорізькі підприємці сплатили до місцевих бюджетів 320 млн грн

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зафіксовано 21 584 випадки коронавірусної хвороби COVID-19