Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Міністр освіти відвідала дві гімназії у Запорізькій області, які успішно реалізують пілотні проекти

19 липня 2019 - 13:41

Міністр освіти України Лілія Гриневич під час поїздки до Запорізької області відвідала Балабинський навчально-виховний комплекс «школа І-ІІІ ступенів – гімназія «Престиж», інклюзивно-ресурсний центр Запорізької районної ради, Кушугумський навчально-виховний комплекс «школа І-Ш ступенів – гімназія «Інтелект».

Як розповіла директор гімназії «Престиж» Жанна Вінніченко, на комплексну термомодернізацію закладу передбачено кошти ДФРР у розмірі 29 млн грн; на природничо-математичний кабінет – 1 млн грн коштів державного бюджету; на облаштування ресурсної кімнати - 400 тис грн з державного бюджету. У навчальному закладі також упроваджуються концепція Нової української школи, програми «На крилах успіху», «Росток», «Інтелект України».   

Кушугумський навчально-виховний комплекс «школа І-Ш ступенів – гімназія «Інтелект» - заклад освіти, який бере участь у пілотному проекті НУШ  (один із чотирьох у Запорізькій області). Директор гімназії Апостолова Тетяна повідомила, що на облаштування ресурсної кімнати закладу використано 248,5 тис грн коштів державного бюджету, на облаштування нового освітнього простору – 1,6 млн. грн. бюджетних коштів.

Під час відвідин Лілія Гриневич ознайомилася з роботою цих навчальних закладів,  медіатек, що створені у гімназіях,  навчальною програмою освітніх закладів та поспілкувалася з педагогами, а також батьками учнів.

- Навчальні заклади України використовують освітню субвенцію, яку їм надає Міністерство. Дуже важливо, щоб на місцях кошти освоювалися правильно, розумно та ефективно. Саме тому, щоб перевірити, як освоюється субвенція на місцях, сьогодні ми відвідали навчальні заклади в Балабино та Кушугумі. Балабинський навчально-виховний комплекс «школа І-ІІІ ступенів – гімназія «Престиж» має сучасну медіатеку, проваджує інклюзивну освіту для дітей з особливими потребами. Заклад також бере участь у проекті з енергозбереження, який реалізується Державним фондом регіонального розвитку. Кушугумський навчально-виховний комплекс «школа І-Ш ступенів – гімназія «Інтелект» реалізує пілотну програму Нової української школи у третіх класах. Під час нової освітньої програми  мають підвищити свою кваліфікацію також і педагоги. До освітнього процесу у закладі, як ми побачили, залучені навіть батьки учнів. Я бачу на прикладі цих двох освітніх закладів, що державна субвенція ефективно використовується на місцях, це дуже позитивні приклади роботи та гарна взаємодія з органами місцевого самоврядування, - відзначила Лілія Гриневич.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Щорічні та одноразові виплати для родин полонених та звільнених з полону

Шанс на вищий бал на НМТ: у Запорізькій області розпочалися безоплатні заняття за проєктом «10 кроків до покращення якості освіти»

Підприємці Запоріжжя і області!

«Коли ми навчаємося в укритті, можна не хвилюватися, що прилетить ракета», – учні з Чернігівської громади – про навчання в укритті

Інвестиції в енергонезалежність: перший кредит під 0 % на енергообладнання вже видали

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 10.02.2026

Упродовж доби окупанти завдали 657 ударів по 35 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1446-го дня війни

«Допомога людям сьогодні – фундамент для розвитку України завтра», – директорка Дирекції реагування на кризи Управління ООН з координації гуманітарних справ Едем Восорну

«Енергетика сьогодні – не питання затишку, а стратегічна умова виживання», – заступниця голови Запорізької ОДА Оксана Матвіїшина

СБУ повідомила про підозру шістьом учасникам організації псевдореферендуму та незаконних «виборів» на тимчасово окупованій території Запорізької області

«Працюємо над тим, щоб електропостачання залишалося стабільним і прогнозованим», – речниця АТ «Запоріжжяобленерго» Зореслава Цупренко