"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Канадська «Верховина» проведе у Запоріжжі благодійний концерт

13 серпня 2019 - 09:41

За повідомленням Департаменту культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації, ансамбль української пісні і танцю «Верховина» є культурним відділом Едмонтонського осередку Спілки Української Молоді Канади, заснованого в 1949 році. До складі ансамблю входять хор «Верховина» і танцювальний колектив «Дунай».

У 2019 році хор «Верховина» відзначає 60-ту річницю, а танцювальному колективу «Дунай» виповнюється 45 років. З ювілейним концертним турне ансамбль відвідає Канаду, Східну Європу, а також виступить в Україні та Грузії. Кульмінацією світового турне стане фінальний концерт в Едмонтоні восени 2019 року, після повернення ансамблю на Батьківщину. У Запоріжжі виступ ансамблю української пісні і танцю відбудеться 18 серпня о 19 годині в концертному залі ім. М. Глінки.

У рамках програми з символічною назвою «Пори року» колектив презентує українські традиції та культуру через яскраву музику, енергійну хореографію та динамічний хоровий спів.

Хор «Верховина» був створений у 1959 році як жіночий вокальний гурт, до якого в 1976 році долучилися чоловічі голоси. Зараз хор складається з 45 співаків і виконує народну, світську і духовну музику. Диригент хору – Орест Солтикевич.

Танцювальний колектив «Дунай» був заснований у 1974 році 14-ма молодими ентузіастами, а зараз у ньому виступають 35 жінок і 15 чоловіків віком від 16 до 28 років, яким керує Шон Остафій. У їхньому репертуарі — традиційні народні танці з різних регіонів України. 

До уваги ЗМІ:

У неділю, 18 серпня, о 18:00 годині, перед початком концерту, у фойє відбудеться прес-конференція, акредитація: oksana_stebelska@ukr.net,  (067)7844613.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю 

Читайте також

Учасники АТО отримали у власність понад три тисячі земельних ділянок

Розпочались роботи щодо створення у Бердянську військової морської бази

Вступники з Криму та Донбасу можуть вступати до українських закладів без складання ЗНО

У Запорізькій області побудують найбільшу в Європі вітроелектростанцію

Віталій Боговін взяв участь у засіданні Державної комісії ТЕБ і НС

До уваги журналістів!

Українці, які повернулися з-за кордону і не хочуть проводити 14 днів на самоізоляції, можуть припинити її, здавши ПЛР-тест

В Україні 51 224 підтверджених випадків COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

З 1 липня за пробне ЗНО вже повернули більше 21 мільйона гривень

У Чернігівці тривають роботи з ремонту каналізаційної мережі

У Чернігівському районі тривають роботи на дорозі, визначеній програмою «Велике будівництво»