"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

В області наявні понад 33 тисячі вакансій для фахівців різних галузей

13 серпня 2019 - 15:25

Запорізькі роботодавці потребують працівників. Наразі ринок праці фіксує деякий дисбаланс, адже бракує фахівців певних професій, натомість існує надлишок інших.

За повідомленням обласного центру зайнятості, в цьому році 7,2 тисячі роботодавців надали інформацію до служби зайнятості про вакансії на своїх підприємствах. Це на 5% більше, ніж у минулому році. Збільшилась також і кількість пропозицій роботи. За цей період у базі Запорізької обласної служби зайнятості налічувалось 33,2 тисячі вакансій.

 Найбільший попит у роботодавців спостерігається на робітників з обслуговування, експлуатації устаткування: трактористів, водіїв, токарів, машиністів насосних установок, операторів заправних станцій, операторів верстатів з програмним керуванням, дорожніх робітників, водіїв навантажувача, машиністів крана (кранівників), машиністів-операторів дощувальних машин та агрегатів, операторів котельні, матросів-рятувальників, фрезерувальників.

Затребувані також представники наступних професій: підсобні робітники, прибиральники,  сторожі, вантажники, двірники, комірники, кухонні робітники та укладальники-пакувальники.

У сфері торгівлі і послуг потрібні  продавці, охоронники, кухарі, молодші медичні сестри, покоївки, офіціанти, помічники вихователя тощо.

Серед кваліфікованих робітників з інструментом попитом користуються слюсарі, електрогазозварники, електромонтери, робітники з комплексного обслуговування та ремонту будинків, пекарі, малярі, швачки, контролери водопровідного господарства, бетонярі, столярі тощо.

Залишається високим попит на професіоналів та фахівців з досвідом роботи:  бухгалтерів, медичних сестер, вихователів, лаборантів (освіта), економістів, інженерів різних галузей, спеціалістів держаної служби, вихователів дошкільних навчальних закладів.

Служба зайнятості вдосконалює форми роботи та запроваджує нові сервісні послуги, які дають можливість отримати послуги в режимі онлайн. Зокрема, з 1 серпня 2019 року в державній службі зайнятості стартував новий проєкт – інститут консультанта роботодавця.

Довідково.

За сприяння служби зайнятості протягом січня-липня 2019 року знайшли роботу 28,7 тисячі осіб, у тому числі 13,3 тисячі осіб працевлаштовані до набуття статусу безробітного. З початку року 342 особи працевлаштовані на нові робочі місця, за які здійснюється компенсація єдиного внеску роботодавцям, 98 осіб започаткували власну справу за рахунок отримання допомоги по безробіттю одноразово, 2,4 тисячі безробітних проходили професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Учасники АТО отримали у власність понад три тисячі земельних ділянок

Розпочались роботи щодо створення у Бердянську військової морської бази

Вступники з Криму та Донбасу можуть вступати до українських закладів без складання ЗНО

У Запорізькій області побудують найбільшу в Європі вітроелектростанцію

Віталій Боговін взяв участь у засіданні Державної комісії ТЕБ і НС

До уваги журналістів!

Українці, які повернулися з-за кордону і не хочуть проводити 14 днів на самоізоляції, можуть припинити її, здавши ПЛР-тест

В Україні 51 224 підтверджених випадків COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

З 1 липня за пробне ЗНО вже повернули більше 21 мільйона гривень

У Чернігівці тривають роботи з ремонту каналізаційної мережі

У Чернігівському районі тривають роботи на дорозі, визначеній програмою «Велике будівництво»