Новини

Схвалено проєкт розміщення сонячної електростанції у Долинській громаді

16 серпня 2019 - 11:40

Під головуванням начальника Управління містобудування та архітектури облдержадміністрації Олександра Билима відбулося чергове засідання архітектурно-містобудівної ради. У її роботі взяла участь керівниця  апарату облдержадміністрації Зінаїда Бойко.

Учасники засідання розглянули два проєкти містобудівної документації. Проєкт містобудівної документації «Детальний план окремої території для розміщення сонячної електростанції на земельній ділянці, розташованій на території Долинської сільської ради, за межами населеного пункту с. Розумівка Запорізького району Запорізької області» схвалено без зауважень та рекомендовано до затвердження та погодження в установленому законом порядку. Його реалізовуватиме Долинська сільська об’єднана територіальна громада.

Згідно з проєктом, територія, на яку розробляється детальний план окремої території для розміщення сонячної електростанції, займає 12,28 га. Сонячні панелі розміщуються на вільній від забудови території, складські будівлі реконструюються під зберігання обладнання для сонячних електростанцій, нежитлові будівлі перепрофілюються під адміністративно-побутовий та адміністративний корпуси, а також магазин з продажу обладнання для сонячних електростанцій.

Проєкт містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки, розташованої у с. Велика Знам’янка Кам’янсько-Дніпровської міської об’єднаної громади Кам’янсько-Дніпровського району Запорізької області для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій (будівництво та обслуговування об’єктів інфраструктури з виробництва  електричної енергії сонячного випромінювання) площею 26,6000 га» вирішено не рекомендувати до затвердження та погодження, оскільки проєктні рішення не відповідають діючій містобудівній документації.

Крім цього, проведено консультації щодо двох проєктів містобудівної документації: «Генеральний план та план зонування території с. Спаське Мелітопольського району Запорізької області» та «Детальний план території для розміщення полігону твердих побутових відходів на земельній ділянці орієнтовною площею 7,3457 га за межами населеного пункту на території Гуляйпільської міської територіальної громади Гуляйпільського району Запорізької області».

За підсумками проведеної консультації проєкти рекомендовано доопрацювати, отримати та подати рецензію, винести на розгляд чергового засідання архітектурно-містобудівної ради.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Спостерігачі ОБСЄ ознайомилися з процесом створення об’єднаних територіальних громад у Запорізькій області

До уваги журналістів!

Регіони закликали активізувати роботу щодо створення патронатних сімей

У Запорізькій області обирають «Господиню свого краю»

У Запоріжжі презентують Державну програму «Доступні кредити: 5-7-9 %»

Запоріжці вшанували пам'ять загиблих у військовій операції під м. Дебальцеве

Володимир Зеленський: Курс на завершення війни лишається незмінним, але маємо рішучість дати відсіч будь-яким проявам агресії

Фахівці опрацьовують новації у реабілітації дітей з інвалідністю

Обласна влада вживає заходів щодо боротьби з нелегальним обігом алкогольної продукції

Запорізьких освітян готують до проведення інституційного аудиту в навчальних закладах

За два тижні державні банки вже видали доступних кредитів на 27,1 млн грн під 5-7-9%

Запорізькі школярі змагалися за участь у фінальному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад