Новини

Екологи почали роботу над Регіональним планом управління відходами

22 серпня 2019 - 16:20

В облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з розробки проєкту Регіонального плану управління відходами Запорізької області до 2030 року.

Як повідомив заступник директора Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Олександр Сергієнко, Регіональний план управління відходами Запорізької області до 2030 року розробляється відповідно до Національної стратегії управління відходами в Україні до 2030 року, схваленої Кабінетом Міністрів України. Метою розроблення Регіонального плану є необхідність створення та забезпечення ефективного функціонування системи управління відходами на території Запорізької області на інноваційних засадах, упровадження стратегічного планування, що передбачатиме виконання ряду заходів, спрямованих на реформування та удосконалення системи управління відходами на території області. Планується також приділити увагу вибору оптимальної системи поводження з відходами. Тобто визначенню інфраструктури для збирання, роздільного збирання, перероблення, оброблення та видалення відходів.

За підсумками обговорення вирішено, що члени робочої групи мають опрацювати проєкт завдання на розроблення Регіонального плану управління відходами Запорізької області до 2030 року. Всі пропозиції та зауваження до проєкту завдань мають бути надані до 29 серпня Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації, які будуть опрацьовані фахівцями Департаменту екології та природних ресурсів та Департаменту житлово-комунального господарства облдержадміністрації. До 9 вересня 2019 року проєкт завдання на розроблення Регіонального плану управління відходами Запорізької області до 2030 року буде винесено на затвердження робочої групи.

Загалом Регіональний план розроблятиметься у чотири етапи, остаточний варіант буде направлено на погодження до Мінприроди, після чого він надійде на затвердження до Запорізької обласної ради.

 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також