Новини

Широківська громада наблизилася до здобуття статусу «Громада, дружня до дітей та молоді»

23 серпня 2019 - 10:05

Широківська сільська рада підписала Меморандум про взаємодію з Представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) у рамках глобальної програми «Громада, дружня до дітей та молоді». У підписанні взяли участь керівник соціальних програм ЮНІСЕФ в Україні Наталія Бородчук,  сільський голова Широківської сільради Денис Коротенко  та директор Запорізького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Оксана Понікарова.

За інформацією обласного центру соціальних служб для сім”ї, дітей та молоді, загалом про намір приєднатися до глобальної ініціативи ЮНІСЕФ заявили понад 170 міст та об’єднаних територіальних громад з усієї України. Широківська громада стала переможцем конкурсного відбору та увійшла до другої групи муніципалітетів, що будуть отримувати методологічну підтримку Представництва Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) у рамках реалізації ініціативи «Громада, дружня до дітей та молоді».

Приєднання до  ініціативи ЮНІСЕФ дасть Широківській громаді можливість зміцнити надбання у сфері захисту дітей. За підтримки експертів громада зможе якісно проаналізувати поточну ситуацію з правами дітей та молоді у громаді, виявити слабкі та сильні сторони, визначити пріоритети розвитку, враховуючи думку самих дітей, а також виробити план дій щодо поліпшення чинної ситуації.

Крім цього, участь в ініціативі «Громада, дружня до дітей та молоді» - це можливість й надалі активно розвивати Широківську громаду як місце, де поважають права дітей та молоді, а завдяки акредитаційній процедурі ЮНІСЕФ є реальна перспектива для залучення додаткових інвестицій на дітей.

Після впровадження плану дій на два-три роки громада пройде через процес незалежної оцінки та в разі його  успішного виконання  отримає статус «Громада, дружня до дітей та молоді».

 

Довідково:

Ініціатива «Громада, дружня до дітей та молоді» — це глобальний рух, який об’єднує місцеву владу, громадянське суспільство та бізнес у досягненні консенсусу в ключових напрямах розвитку добробуту всіх дітей та молоді. З часу створення у 1996 році до програми приєдналися понад 3000 муніципальних округів у 38 країнах на п’яти континентах. На сьогодні ініціатива «Громада, дружня до дітей та молоді» охоплює понад 30 мільйонів дітей.

 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Спостерігачі ОБСЄ ознайомилися з процесом створення об’єднаних територіальних громад у Запорізькій області

До уваги журналістів!

Регіони закликали активізувати роботу щодо створення патронатних сімей

У Запорізькій області обирають «Господиню свого краю»

У Запоріжжі презентують Державну програму «Доступні кредити: 5-7-9 %»

Запоріжці вшанували пам'ять загиблих у військовій операції під м. Дебальцеве

Володимир Зеленський: Курс на завершення війни лишається незмінним, але маємо рішучість дати відсіч будь-яким проявам агресії

Фахівці опрацьовують новації у реабілітації дітей з інвалідністю

Обласна влада вживає заходів щодо боротьби з нелегальним обігом алкогольної продукції

Запорізьких освітян готують до проведення інституційного аудиту в навчальних закладах

За два тижні державні банки вже видали доступних кредитів на 27,1 млн грн під 5-7-9%

Запорізькі школярі змагалися за участь у фінальному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад