"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

На базі бердянського вишу відкрито лабораторію для Нової української школи

11 вересня 2019 - 11:47

Для студентів, які в майбутньому викладатимуть для дітей початкових класів, у Бердянському державному педагогічному університеті відкрили окрему лабораторію. У ній є сучасний освітній простір та матеріали, які вже застосовують у Новій українській школі. Це допоможе студентам уже під час навчання опанувати сучасні навички викладання та взаємодії з учнями.

Створенням лабораторії опікувалися фахівці кафедри початкової освіти університету. Впродовж минулого навчального року вони продумали дизайн приміщення та облаштування навчальних осередків. Так, стіни пофарбували в теплі кольори, парти легко поєднуються у різні комбінації для групової або самостійної роботи.

Загалом у лабораторії є вісім навчальних локацій: осередок учителя, творчості, навчання, мови та читання, досліджень, відпочинку, математичний та ігровий. Кожну з них наповнили відповідним обладнанням. Наприклад, в осередку досліджень є колекції корисних копалин та зразки гербаріїв, а в математичному - набори геометричних фігур, математичні планшети, рахункові палички, ваги та пісочні годинники. 

Серед іншого там є килимок-конструктор, дитячий ігровий диван, набір музичних інструментів, інтерактивна дошка, проєктор тощо.

Нагадаємо, що торік учні закладів загальної середньої освіти Запорізької області вже пішли у Нову українську школу. За інформацією Департаменту освіти та науки облдержадміністрації, в 2019 році вже 37,5 тисячі школярів 1-2 і пілотних 3-х класів будуть охоплені навчанням у класах Нової української школи. В області створено 23 опорні школи з 28 філіями, а з 1 вересня  їх стане вже 30 з 31 філією. Навчанням у них будуть охоплені близько 11850  учнів, що   майже на 4,5 тисячі  більше, ніж торік.

В умовах реалізації концепції  «Нова українська школа» з’явилися такі нові осередки освітнього простору як: медіатеки (53), ресурсні кімнати (вже створено 17, а до кінця року за кошти держбюджету будуть створені 66), спортивні ігрові майданчики (у 2018-2019 роках введено в експлуатацію вісім футбольних полів зі штучним покриттям, а до кінця цього року планується ввести в дію ще сім).

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Віталій Боговін відвідав вірусологічну лабораторію, де цілодобово проводяться дослідження випадків захворювання на COVID-19

До уваги журналістів!

Підприємства області сплатили майже 400 мільйонів рентної плати

В Запорізькій області посилюються карантинні обмеження

У Запорізькій області вводяться санкції за порушення габаритно-вагових параметрів для всіх учасників перевезень

Протягом тижня на Запоріжжі виявили 50 порушень в сфері рибальства

В Приморську відбувся фестиваль «Ми українські - We are Ukrainian»

В Україні 181 237 лабораторно підтверджених випадків COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

Готується стартувати третій етап сертифікації вчителів 2020

Обласна влада залишається на прямому зв'язку з мешканцями області для вирішення нагальних питань

У Запоріжжі пройшов Всеукраїнський форум «Розвиток регіональних мереж молодіжних центрів»