Новини

Відзначено переможців конкурсу «Батько року»

11 вересня 2019 - 12:37

В Україні свято «Всенародний День батька»  досить молоде –  в 2009 році українське суспільство приєдналося до міжнародної спільноти і відзначає його кожну третю неділю вересня. 

З цієї нагоди облдержадміністрацією започатковано конкурс «Батько року», який цього року проводиться втретє. За  звання кращого батька  боровся 91 чоловік у 17 номінаціях. 

Напередодні свята конкурсна комісія визначила переможців.  Ними стали 45 чоловіків, які поєднують роль відповідального батьківства з успішною трудовою, громадською діяльністю, військовою службою. На урочистій церемонії нагородження привітали «батьків року» та вручили дипломи   перший заступник голови обласної державної адміністрації Елла Слепян та голова обласної ради Григорій Самардак. 

− Хочу привітати всіх присутніх зі святом, яке, хоч і засновано в 2009 році, офіційно цього року відзначається вперше. Для жінок у нас є конкурс «Господиня свого краю». Справедливо було відзначити і роль чоловіків, адже батько – основа сім’ї, її опора, приклад для діточок. Сьогодні тут багато чоловіків у військовій формі – це приклад мужності, стійкості, особливо для хлопчиків, привід для гордості. Серед вас є багатодітні, по троє і більше дітей – це гідний приклад великої відповідальності, −  зазначила Елла Слепян і побажала всім родинного щастя та успіхів.     

Нагадаємо, конкурс «Батько року» проводиться Департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації відповідно до Комплексної обласної програми з оздоровлення та відпочинку дітей, сімейної, гендерної політики та протидії торгівлі людьми на 2017 – 2021 роки, в рамках відзначення «Дня батька».

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Віталій Туринок в Бердянському районі представив нову очільницю райдержадміністрації

Спостерігачі ОБСЄ ознайомилися з процесом створення об’єднаних територіальних громад у Запорізькій області

До уваги журналістів!

Регіони закликали активізувати роботу щодо створення патронатних сімей

У Запорізькій області обирають «Господиню свого краю»

У Запоріжжі презентують Державну програму «Доступні кредити: 5-7-9 %»

Запоріжці вшанували пам'ять загиблих у військовій операції під м. Дебальцеве

Володимир Зеленський: Курс на завершення війни лишається незмінним, але маємо рішучість дати відсіч будь-яким проявам агресії

Фахівці опрацьовують новації у реабілітації дітей з інвалідністю

Обласна влада вживає заходів щодо боротьби з нелегальним обігом алкогольної продукції

Запорізьких освітян готують до проведення інституційного аудиту в навчальних закладах

За два тижні державні банки вже видали доступних кредитів на 27,1 млн грн під 5-7-9%