Новини

У Запорізькій області системно готуються до осінньо-зимового сезону

11 вересня 2019 - 14:36

Відбулося чергове засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Андрія Антонова. Першим питанням розглянуто погодження Комплексного плану дій та підготовки місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування до дій в осінньо-зимовий період 2019/20 років.

Планом Мінрегіону України,  доведеним керівникам територій області, передбачено, що за станом на 1.09.2019 рівень підготовки повинен становити 80%. За інформацією з територій, на 25.08.2018 у цілому по Запорізькій області підготовка здійснюється згідно з планом Мінрегіону.

Як повідомив заступник директора-начальник управління експлуатації житлового фонду та систем життєзабезпечення Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва облдержадміністрації Сергій Мельник, об’єкти соціальної сфери підготовлено на 93% ( 918 об’єктів із 988 запланованих), у тому числі:

  • дошкільні навчальні заклади – 378 із 407 (93%);
  • заклади освіти – 479 із 514 (93%);
  • заклади охорони здоров’я – 61 із 67 (91%).

Крім цього, комплексно підготовлено 5366 житлових будинків із 6708 (80%).

У тепловому господарстві області до роботи в осінньо-зимовий період підготовлено 492 котельні з 603 (82%), 64 центральних теплових пункти з 65 (98%) та 887 км теплових мереж із 998 км запланованих (89%). У котельнях до початку опалювального сезону створено запаси вугілля – 6680 тонн із 8373 запланованих (80%).

Для протидії загрозам та реагування на аварійні ситуації, які протягом опалювального сезону можуть виникати на об’єктах житлово-комунального господарства області, на підприємствах галузі створено 234 спеціальних бригади загальною чисельністю 2470 осіб, які оснащені 691 одиницею техніки та 298 одиницями обладнання. Аварійні формування забезпечені 90 пересувними електростанціями, 146 комплектами електро-газозварювального обладнання та 32 мобільними пунктами обігріву.

У якості резервного або аварійного джерела живлення готові до використання вісім електростанцій силових та 67 генераторів.

Підсумовуючи ці дані, заступник голови облдержадміністрації Андрій Антонов підкреслив, що, враховуючи аналіз дій органів управління та сил цивільного захисту в осінньо-зимовий період попередніх років, Департаментом з питань цивільного захисту населення облдержадміністрації та Головним Управлінням ДСНС України у Запорізькій області були розроблені Комплексний план заходів щодо попередження надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на території Запорізької області в осінньо-зимовий період 2019/2020 років та Єдина схема реагування органів управління та сил при загрозі і виникненні надзвичайних ситуацій, пов’язаних з несприятливими погодними умовами осінньо-зимового періоду. Тож нині всі керівники територій мають приділити максимальну увагу завчасній підготовці до осінньо-зимового періоду  та контролю за виконанням завдань по всіх напрямках. 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Спостерігачі ОБСЄ ознайомилися з процесом створення об’єднаних територіальних громад у Запорізькій області

До уваги журналістів!

Регіони закликали активізувати роботу щодо створення патронатних сімей

У Запорізькій області обирають «Господиню свого краю»

У Запоріжжі презентують Державну програму «Доступні кредити: 5-7-9 %»

Запоріжці вшанували пам'ять загиблих у військовій операції під м. Дебальцеве

Володимир Зеленський: Курс на завершення війни лишається незмінним, але маємо рішучість дати відсіч будь-яким проявам агресії

Фахівці опрацьовують новації у реабілітації дітей з інвалідністю

Обласна влада вживає заходів щодо боротьби з нелегальним обігом алкогольної продукції

Запорізьких освітян готують до проведення інституційного аудиту в навчальних закладах

За два тижні державні банки вже видали доступних кредитів на 27,1 млн грн під 5-7-9%

Запорізькі школярі змагалися за участь у фінальному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад