Новини

Запорізькі арбітри продовжують роботу із запобігання виникненню трудових конфліктів

12 вересня 2019 - 16:20

foto

Під головуванням начальника відділення Національної служби посередництва і примирення в Запорізькій області Сергія Четвертака відбулося засідання круглого столу з арбітрами, посередниками та завідувачами інформаційно-консультаційних центрів НСПП області.

Учасники заходу розглянули результати діяльності Відділення за вісім місяців поточного року. Робота арбітрів спрямована на запобігання виникненню та сприяння вирішенню колективних трудових спорів (конфліктів). У цьому контексті обговорили результати роботи Відділення, проведеної для сприяння  вирішенню конфліктної ситуації на ДП «ДПІ «Запоріжцивільпроект».

Значна увага також була приділена нововведенням у нормативно-правових актах НСПП. Зокрема, розглядалося Положення про порядок підготовки та підвищення кваліфікації посередників та арбітрів.

Сергій Четвертак акцентував увагу учасників заходу на необхідності посилення співпраці в межах повноважень із зацікавленими сторонами соціального діалогу для запобігання виникненню колективних трудових спорів, конфліктів у трудових колективах підприємств, установ, організацій області.

Завдяки  проведеним заходам Відділення спільно  з місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, профспілковими організаціями, Запорізькою обласною радою профспілок, обласною федерацією роботодавців та сторонами соціально-трудових відносин вирішено три колективних трудових спори.

Підбиваючи підсумки, Сергій Четвертак націлив  на спільну подальшу роботу щодо забезпечення соціальної стабільності на підприємствах Запорізької області та злагоди між сторонами соціально-трудових відносин.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також