Новини

Запорізькі держслужбовці та спортсмени відзначили День фізичної культури і спорту масовою руханкою

13 вересня 2019 - 10:02

Напередодні Дня фізичної культури і спорту на майдані Героїв, перед початком робочого дня, традиційно відбулася руханка. У спортивній «Зарядці з олімпійцями» взяли участь колективи державних службовців Запорізької облдержадміністрації,  обласної ради, депутати обласної ради, олімпійські чемпіони та учасники Олімпійських ігор, видатні спортсмени та активна молодь.

Перед початком зарядки присутніх привітала начальник Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації Наталія Власова. За її словами, такі спортивні зустрічі вже стали доброю традицією. Адже держслужбовці показують власним прикладом, що вони - сильна команда і мають здоровий  спортивний дух.

Посадовець подякувала всім, хто приєднався до зарядки разом зі спортсменами-олімпійцями. Саму руханку провели майстер спорту України міжнародного класу Катерина Шеховцова та члени збірної команди України зі спортивної аеробіки.

Кожного року організатори заходу відзначають найактивніший колектив ранкової руханки. За результатами минулого року грамотою було нагороджено колектив Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області. 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також