Новини

Запорізькі школярки представили на міжнародній зустрічі свій мобільний додаток «Meal for Will»

20 вересня 2019 - 13:40

За повідомленням Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, учасницями міжнародної зустрічі Technovation World Pitch, що відбулася в м. Сан-Франциско (США), стали учениці запорізьких шкіл. Захід проводився для молодих дівчат у віці від 10 до 18 років, які хочуть змінити світ за допомогою ІТ-технологій.

Представниці Запорізького краю - переможці ІТ проєкту «Technovation Challenge Ukraine» - команда дівчат під назвою «PrOVE IT». До неї входять: Варвара і Прасков’я Овчаренко (Запорізький багатопрофільний ліцей «Перспектива»), Єлизавета Еренбург (Запорізький навчально-виховний комплекс «Вибір»), Ольга Табунщик (Запорізька гімназія № 11) та їх наставники Дар’я Табунщик, Галина Володимирівна Табунщик (професор кафедри програмних засобів Запорізького національного технічного університету).

Проєкт «Technovation Challenge Ukraine» був започаткований у 2017 році з метою залучення дівчат України віком 10-18 років до міжнародного ІТ конкурсу, а також набуття навичок, які необхідні, аби стати технологічними підприємцями і лідерами.

Щороку дівчат запрошують визначити проблему в їх спільноті, а потім кинути їй виклик, аби розв'язати. Учасниці проєкту працюють у команді над створенням мобільного застосування та бізнес-плану для запуску цього додатка за підтримки наставників, керуючись навчальною програмою проєкту.

У цьому році команда «PrOVE IT» мала можливість продемонструвати дівчатам з різних країн світу свій мобільний додаток «Meal for Will». Метою програми є поєднання ресторанів та супермаркетів з волонтерськими організаціями, які опікуються безпритульними, аби допомагати в боротьбі з бідністю і не викидати харчі.

Під час зустрічі юні запоріжанки розповідали іншим учасникам про Україну, свій проєкт, шукали цікаві програми, набиралися досвіду, обмінювалися контактами, дізналися багато нового в області технологій. Організатори міжнародної зустрічі для дівчат з усього світу провели цікаві екскурсії в офісах міжнародних компаній Uber, Autodesk, Стенфордському університеті, інтерактивному музеї про науку і технології (The Tech Interactive).

Крім цього, дівчатам з команди «PrOVE IT» - Варварі і Прасков’ї Овчаренко офіційно було присвоєно статус посла студента проєкту (Technovation Student Ambassador).

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Звернення Президента у зв’язку з подіями у Нових Санжарах

Мостам бути: оголошено переможця на відновлення будівництва запорізьких мостів

На запоріжців чекає свято баскетболу – відбірковий матч на «Євробаскет-2021»

До уваги журналістів! (ОНОВЛЕНО)

У Запорізькій області впроваджується пілотний проєкт щодо створення системи надання послуги раннього втручання

На земельних торгах планується продати права оренди на ділянки у Новомиколаївському районі

Сучасна інфраструктура для громад: у Широкому побудували футбольне поле та створили бізнес-хаб

Запорізьким підприємцям презентовано державну програму «Доступні кредити 5-7-9%»

У Запоріжжі відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «Джерело творчості»

За програмою «Доступні ліки» запоріжці скористалися понад 570 тисячами рецептів

Завершується прийом заявок на регіональний конкурс «Благодійне Запоріжжя»

Ситуація у Нових Санжарах під контролем Уряду, — Олексій Гончарук