"Цілодобова гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

На греблі ДніпроГЕС планується продовжити обмеження руху вантажного транспорту

2 жовтня 2019 - 09:39

Під керівництвом голови облдержадміністрації Віталія Туринка відбулась нарада з питань обмеження руху вантажного, в тому числі транзитного, транспорту автодорогами та вулицями м. Запоріжжя. Участь у нараді взяли заступник голови ОДА Андрій Антонов, заступники міського голови Запоріжжя Сергій Мішок та Володимир Волобуєв, начальник ГУ НП в області Микола Лушпієнко, заступник начальника Управління патрульної поліції в Запорізькій області Сергій Григор’єв, директор філії «Дніпровська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго» Віктор Кучер, представники Укртрансбезпеки, Служби автомобільних доріг в області.

– Вже 12 жовтня мають завершитись ремонтні роботи на дорожньому полотні на греблі «ДніпроГЕС». Зараз там діють обмеження щодо руху великогабаритних транспортних засобів, постійно працюють патрульні поліцейські, які  забезпечують не тільки реверсивний рух, а і стежать за несумлінними водіями вантажівок. Зараз наше завдання, щоб після цього ремонту дорожнє покриття збереглось  на найближчі роки, і більше в місті не виникало такої соціальної напруги, яка є зараз. Тому пропоную продовжити обмеження руху по греблі великогабаритних вантажних транспортних засобів, – наголосив голова облдержадміністрації Віталій Туринок.

Андрій Антонов повідомив, що до облдержадміністрації звернулось керівництво державного підприємства «Укргідроенерго» зі схожою пропозицією. У офіційному листі йдеться, що після проведеного обстеження був даний висновок щодо необхідності подальшого ефективного використання дорожнього полотна. Зокрема, пропонується розглянути можливість продовження заборони пересування транспортних засобів на найближчі 2-3 роки.

Учасники наради детально розглянули усі можливі шляхи розв’язання існуючих проблем.

За результатами наради було вирішено рекомендувати філії «Дніпровська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго» спільно з виконавчим комітетом Запорізької міської ради розробити схему організації дорожнього руху на автодорожньому переїзді  через греблю «ДніпроГЕС» та надати на погодження до Управління патрульної поліції в Запорізькій області. Після чого на цій ділянці будуть встановлені відповідні дорожні знаки, що обмежуватимуть рух вантажного транспорту.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Система електронного декларування в Україні буде працювати – Володимир Зеленський розпочав термінове засідання РНБО

Запорізька область долучилась до другого Національного плану дій “Жінки, мир, безпека”

МОН пропонує для громадського обговорення проєкт положення про дуальну форму здобуття освіти

Заступниця голови ОДА Олена Теряєва розповіла про нові обмеження карантину у «помаранчевій» зоні та про стан готовності медичних закладів

Визначено лауреатів премії за досягнення в краєзнавчій роботі імені Якова Новицького

Мешканцям області пояснили, що неможливо захворіти на грип та COVID одночасно

В Україні зафіксовано 7 342 нових випадки коронавірусної хвороби COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

Іноземці, які постійно проживають в Україні, та біженці матимуть можливості здобути вищу освіту за кошти державного та місцевого бюджетів

Мінсоцполітики інформує про діяльність Кризового центру для жінок із дітьми «Місто Добра»

Оголошено обласний конкурс учнівських робіт «Мій погляд на енергозбереження»

Проведено перше засідання робочої групи з вирішення податкових питань фермерів