Новини

Опрацьовуються варіанти обмеження руху вантажного транспорту через греблю ДніпроГЕС

3 жовтня 2019 - 13:54

Ремонт дорожнього покриття проїжджої частини греблі ДніпроГЕС добігає кінця. На нараді в облдержадміністрації очільник області Віталій Туринок запропонував після ремонту продовжити обмеження руху по греблі великогабаритних вантажних транспортних засобів.

За результатами наради філії «Дніпровська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго» спільно з виконавчим комітетом Запорізької міської ради рекомендовано розробити схему організації дорожнього руху на автодорожньому переїзді через греблю ДніпроГЕС.

У Департаменті промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації повідомили, що виконавчий комітет Запорізької міської ради готує проєкт рішення про повну заборону руху вантажного автотранспорту через автодорожний переїзд греблі ДніпроГЕС та частково - з 07:00 до 10:00 години та з 16:00 до 20:00 -  двома мостами ім. Преображенського.

Заборона проїзду вантажного автотранспорту через переїзд греблі ДніпроГЕС розповсюджується також на транспорт комунальних підприємств та підприємств, які задіяні у забезпеченні життєдіяльності міста (вивезення сміття, ремонт доріг тощо), але не розповсюджується на автотранспорт, який здійснює міські, міжміські, міжнародні пасажирські перевезення.

У Департаменті звертаються до водіїв з проханням після прийняття рішення про заборону руху дотримуватися правил дорожнього руху та звернути увагу на нові встановлені дорожні знаки.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також