"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Мелітопольська школа бере участь у пілотному проєкті впровадження системи соціально-емоційного та етичного навчання

10 жовтня 2019 - 11:35

В Україні стартував пілотний проєкт з упровадження у школах системи соціально-емоційного та етичного навчання (СЕЕН або SEE Learning), яка не тільки розвиває м'які навички, але й має змінити атмосферу в школах та ставлення учнів до вчителів, навчання, один до одного та до самих себе.

 За повідомленням Міністерства освіти і науки України, у програмі беруть участь 26 шкіл із 23 областей. Представники цих шкіл на початку жовтня пройшли тренінги з розробниками програми з Університету Еморі (США) та українськими експертами-консультантами проєкту.

Від Запорізької області у проєкті бере участь Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8. Протягом року вчителі будуть займатися з дітьми за новими методиками, а вже наступного року долучитися до проєкту зможе будь-яка школа.

У EdCamp Ukraine визначають СЕЕН як програму, яка сприяє розвитку базових людських цінностей, системному та критичному мисленню, зосередженню уваги, запобіганню стресу й стійкості до нього, співпереживанню до себе й інших.

СЕЕН базується на трьох вимірах знань та компетенцій: усвідомленості, залученості та співпереживанні, які перетинаються між собою.

Програму розробляли п’ять років, одночасно випробовуючи її елементи у 500 закладах освіти в усьому світі: у США, Індії, Бразилії, Великій Британії, Швеції, Швейцарії, Австралії та інших країнах.

Результатом стане порівняння показників успішності наприкінці року, а також рівня булінгу, загального задоволення учнівства, отримання радості від навчання у школах з СЕЕН та у школах, де ця програма не практикується.

 

За матеріалами Міністерства освіти і науки України

Читайте також

Учасники АТО отримали у власність понад три тисячі земельних ділянок

Розпочались роботи щодо створення у Бердянську військової морської бази

Вступники з Криму та Донбасу можуть вступати до українських закладів без складання ЗНО

У Запорізькій області побудують найбільшу в Європі вітроелектростанцію

Віталій Боговін взяв участь у засіданні Державної комісії ТЕБ і НС

До уваги журналістів!

Українці, які повернулися з-за кордону і не хочуть проводити 14 днів на самоізоляції, можуть припинити її, здавши ПЛР-тест

В Україні 51 224 підтверджених випадків COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

З 1 липня за пробне ЗНО вже повернули більше 21 мільйона гривень

У Чернігівці тривають роботи з ремонту каналізаційної мережі

У Чернігівському районі тривають роботи на дорозі, визначеній програмою «Велике будівництво»