"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Фахівці готують організаційну основу для будівництва вітрових електростанцій на території Запорізької області

8 листопада 2019 - 15:05

У Мелітопольській райдержадміністрації відбулася виїзна нарада з питань стану реалізації ТОВ «Юрокейп Юкрейн І» інвестиційного проєкту будівництва вітрових електростанцій на території Запорізької області.

У заході взяли участь заступник голови  облдержадміністрації Андрій Антонов, директор Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури  ОДА Марина Барановська, начальник відділу земельних відносин Департаменту агропромислового розвитку Валентина Крамаренко, начальник відділу Головного управління ДСНС України в Запорізькій області Сергій Шендрик, начальник служби автомобільних доріг у Запорізькій області Андрій Івко та його заступник Михайло Прохоров, заступник директора державного підприємства «Місцеві дороги Запорізької області» Петро Циганков, керівники районної влади Сергій Селевич та Олександр Мордик, представники ТОВ «Юрокейп Юркейн І», Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області, Державної екологічної інспекції у Запорізькій області, Головного управління Держпраці у Запорізькій області, головні архітектори Мелітопольського і Приазовського районів.

Вони обговорили основні аспекти будівництва, важливість подібних проєктів для розвитку інвестиційного середовища в регіоні, організаційні моменти будівництва вітрових електростанцій на території Запорізької області, зокрема, Мордвинівської сільської ради.

Крім цього, було оцінено стан реалізації інвестиційного проєкту з виїздом на місце будівництва об’єкта, розглянуто  стан автомобільних доріг державного та місцевого значення,  проблемні питання території Мелітопольського та Приазовського районів.

За підсумками заходу представники профільних структур нададуть висновки в межах своїх повноважень для подальшого вивчення та прийняття відповідних рішень. 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Учасники АТО отримали у власність понад три тисячі земельних ділянок

Розпочались роботи щодо створення у Бердянську військової морської бази

Вступники з Криму та Донбасу можуть вступати до українських закладів без складання ЗНО

У Запорізькій області побудують найбільшу в Європі вітроелектростанцію

Віталій Боговін взяв участь у засіданні Державної комісії ТЕБ і НС

До уваги журналістів!

Українці, які повернулися з-за кордону і не хочуть проводити 14 днів на самоізоляції, можуть припинити її, здавши ПЛР-тест

В Україні 51 224 підтверджених випадків COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

З 1 липня за пробне ЗНО вже повернули більше 21 мільйона гривень

У Чернігівці тривають роботи з ремонту каналізаційної мережі

У Чернігівському районі тривають роботи на дорозі, визначеній програмою «Велике будівництво»