"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Нагороджено переможців обласного конкурсу для обдарованої молоді у галузі науки

12 листопада 2019 - 12:28

Голова облдержадміністрації Віталій Туринок взяв участь в урочистій зустрічі, присвяченій нагородженню переможців обласного конкурсу для обдарованої молоді у галузі науки в 2019 році. 

Вітаючи переможців конкурсу, Віталій Туринок зазначив, що дуже важливо, аби українська молодь розвивалась і тим самим розвивала нашу державу.

- Щиро радий бути присутнім на цьому заході. І мені дуже приємно, що у Запорізькій області є справді обдарована молодь, яка прагне розвиватись і рухатись вперед. Дуже хочу, щоб ви розвивали нашу країну такою, як ми її уявляємо. Саме тому розвиток здібної молоді Запорізького краю - одне з пріоритетних завдань керівництва області. Ми намагаємося залучити молодь до участі у різноманітних проєктах, акціях та науково-дослідних роботах. Обласний конкурс є саме тією платформою, яка дає можливість нашій молоді випробувати себе в різноманітній діяльності, застосувати на практиці отримані знання, проявити свої здібності, і нарешті, успішно реалізуватися в суспільстві. Вітаю переможців Запорізького обласного конкурсу для обдарованої молоді. Бажаю вам успіхів, наукових досягнень, - зазначив голова облдержадміністрації Віталій Туринок.

За повідомленням Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації, щорічно в Запорізькій області проводиться конкурс для обдарованої молоді у галузі науки. У 2019 році на розсуд конкурсної комісії було подано 130 робіт, з яких 110 ‑ від студентської молоді, 15 - від молодих науковців та п’ять  – від молодих спеціалістів. Традиційно найактивнішими учасниками конкурсу залишаються студенти Запорізького національного університету, національного університету «Запорізька політехніка» та Таврійського державного агротехнологічного університету.

У цьому році до участі в конкурсі долучилися молоді науковці: ДП «Івченко-Прогрес» та Запорізького окружного адміністративного суду. Незмінними учасниками конкурсу є спеціалісти АТ «Мотор Січ».

Наукові роботи були подані у 16 номінаціях. Зазвичай найпопулярнішими напрямками залишаються економіка та технічні науки. На жаль, у номінації географічні та геологічні науки цього року жодної роботи не було.

До конкурсних комісій були залучені фахівці з відповідних дисциплін, яких рекомендували керівники закладів вищої освіти.

За підсумками засідань конкурсної комісії було визначено переможців. Під час урочистостей керівники області вручили їм диплом, а також подяки - науковим керівникам та членам конкурсної комісії. 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Учасники АТО отримали у власність понад три тисячі земельних ділянок

Розпочались роботи щодо створення у Бердянську військової морської бази

Вступники з Криму та Донбасу можуть вступати до українських закладів без складання ЗНО

У Запорізькій області побудують найбільшу в Європі вітроелектростанцію

Віталій Боговін взяв участь у засіданні Державної комісії ТЕБ і НС

До уваги журналістів!

Українці, які повернулися з-за кордону і не хочуть проводити 14 днів на самоізоляції, можуть припинити її, здавши ПЛР-тест

В Україні 51 224 підтверджених випадків COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

З 1 липня за пробне ЗНО вже повернули більше 21 мільйона гривень

У Чернігівці тривають роботи з ремонту каналізаційної мережі

У Чернігівському районі тривають роботи на дорозі, визначеній програмою «Велике будівництво»