"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Віталій Туринок представив громаді команду своїх заступників

26 листопада 2019 - 12:14

Сьогодні  голова Запорізької облдержадміністрації Віталій Туринок провів першу онлайн-нараду з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації та її апарату. На початку заходу очільник регіону представив громадськості команду своїх заступників.

Так, першим заступником голови обласної державної адміністрації призначено Івана Федорова. Посадовець буде відповідальним за фінанси, економічний розвиток та торгівлю, агропромисловий розвиток, а також за галузі охорони здоров’я, соціального захисту населення та  роботу Служби у справах дітей ОДА.

Заступник голови обласної державної адміністрації Марина Кудерчук відповідальна за питання екології та природних ресурсів. До зони її відповідальності також відносяться департаменти освіти, культури, туризму, національностей та релігій,  Управління молоді, фізичної культури та спорту.

Заступник голови обласної державної адміністрації Володимир Тарасенко регулює діяльність департаментів житлово-комунального господарства та будівництва, капітального будівництва. Також він відповідальний за питання розвитку інфраструктури в частині дорожнього господарства.

На заступника голови обласної державної адміністрації Андрія Антонова покладено відповідальність за питання цивільного захисту населення та розвиток промисловості та інфраструктури.

Керівником апарату обласної державної адміністрації залишається Зінаїда Бойко. Межі її відповідальності - робота апарату обласної державної адміністрації, Державного архіву Запорізької області та Управління містобудування та архітектури облдержадміністрації.

– Ми відкриті до будь-яких пропозицій та зауважень. Не соромтесь та звертайтеся до мене чи до команди заступників. В облдержадміністрації вам нададуть інформацію чи роз’яснення. Проблемні питання заступниками буде взято під особистий контроль, – підсумував Віталій Туринок.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Запоріжців відзначено державними нагородами з нагоди Дня Соборності України

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зафіксовано 1 191 812 підтверджених випадків COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зафіксовано 1 187 897 підтверджених випадків COVID-19

Он-лайн флешмоб «У єдності сила» об’єднав запоріжців з різних куточків області

Заходи з нагоди Дня Соборності України

Олександр Старух – на прямому зв’язку із запоріжцями

Робоча група по кар’єру представила свої перші напрацювання

Володимир Зеленський: 23 січня в Україні буде оголошено жалобу через трагедію в будинку для літніх людей у Харкові

Безпека людей у інтернатах – питання номер один!

Аварійні служби мають бути готові до різких змін погоди