"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Лісогосподарства області пропонують запоріжцям легальні новорічні ялинки

2 грудня 2019 - 09:40

foto

Запорізькі лісогосподарські підприємства цього року планують реалізувати 8650 новорічних ялинок. Як повідомили в Запорізькому обласному управлінні лісового та мисливського господарства, у порівнянні з минулим роком вартість ялинки зросла незначно і залежить від висоти дерева. Орієнтовна ціна за метр - 88,6 гривні, у минулому році вона становила 82 гривень.

Лісогосподарські підприємства також заготовляють комплекти новорічних гілок (у комплекті п’ять  гілок довжиною від 0,5 м до 1,0 м), середня ціна якого - 80 гривень. Крім цього, в передноворічний період реалізовують саджанці сосни кримської із закритою кореневою системою.

Вже активізовано роботу з роздрібної торгівлі ялинками на 27 майданчиках: три розташовані на територіях центральних садиб лісогосподарських підприємств, 19 - на територіях лісництв державних підприємств, п’ять -  на ринках міст області.

Нагадаємо, новорічні ялинки будуть маркувати спеціальними уніфікованими засобами: самоклейними етикетками та пластмасовими бирками-стяжками. Перевірити походження ялинки можна, ввівши номер з бирки або етикетки, що прикріплена до ялинки, на сайті www.open.ukrforest.com. Відсутність такої інформації може свідчити про нелегальне походження ялинки.

 

Довідково.

Заготівля новорічних ялинок дозволяється на спеціально створених плантаціях новорічних ялинок або одночасно з проведенням визначених лісовпорядкуванням рубок догляду. Виділення лісових ділянок для заготівлі новорічних ялинок проводиться відповідно до Лісового кодексу України та з дотриманням нормативних та законодавчих актів.

На сьогодні в лісогосподарських підприємствах області налічується 128,9 га плантацій, на яких росте 452 тис. шт. новорічних ялинок. У 2018 – 2019 роках створено 14,7 га плантацій новорічних ялинок.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Учасники АТО отримали у власність понад три тисячі земельних ділянок

Розпочались роботи щодо створення у Бердянську військової морської бази

Вступники з Криму та Донбасу можуть вступати до українських закладів без складання ЗНО

У Запорізькій області побудують найбільшу в Європі вітроелектростанцію

Віталій Боговін взяв участь у засіданні Державної комісії ТЕБ і НС

До уваги журналістів!

Українці, які повернулися з-за кордону і не хочуть проводити 14 днів на самоізоляції, можуть припинити її, здавши ПЛР-тест

В Україні 51 224 підтверджених випадків COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

З 1 липня за пробне ЗНО вже повернули більше 21 мільйона гривень

У Чернігівці тривають роботи з ремонту каналізаційної мережі

У Чернігівському районі тривають роботи на дорозі, визначеній програмою «Велике будівництво»