"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Лісогосподарства області пропонують запоріжцям легальні новорічні ялинки

2 грудня 2019 - 09:40

foto

Запорізькі лісогосподарські підприємства цього року планують реалізувати 8650 новорічних ялинок. Як повідомили в Запорізькому обласному управлінні лісового та мисливського господарства, у порівнянні з минулим роком вартість ялинки зросла незначно і залежить від висоти дерева. Орієнтовна ціна за метр - 88,6 гривні, у минулому році вона становила 82 гривень.

Лісогосподарські підприємства також заготовляють комплекти новорічних гілок (у комплекті п’ять  гілок довжиною від 0,5 м до 1,0 м), середня ціна якого - 80 гривень. Крім цього, в передноворічний період реалізовують саджанці сосни кримської із закритою кореневою системою.

Вже активізовано роботу з роздрібної торгівлі ялинками на 27 майданчиках: три розташовані на територіях центральних садиб лісогосподарських підприємств, 19 - на територіях лісництв державних підприємств, п’ять -  на ринках міст області.

Нагадаємо, новорічні ялинки будуть маркувати спеціальними уніфікованими засобами: самоклейними етикетками та пластмасовими бирками-стяжками. Перевірити походження ялинки можна, ввівши номер з бирки або етикетки, що прикріплена до ялинки, на сайті www.open.ukrforest.com. Відсутність такої інформації може свідчити про нелегальне походження ялинки.

 

Довідково.

Заготівля новорічних ялинок дозволяється на спеціально створених плантаціях новорічних ялинок або одночасно з проведенням визначених лісовпорядкуванням рубок догляду. Виділення лісових ділянок для заготівлі новорічних ялинок проводиться відповідно до Лісового кодексу України та з дотриманням нормативних та законодавчих актів.

На сьогодні в лісогосподарських підприємствах області налічується 128,9 га плантацій, на яких росте 452 тис. шт. новорічних ялинок. У 2018 – 2019 роках створено 14,7 га плантацій новорічних ялинок.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Запорізькі легкоатлети повернулись до тренувань у найкращому легкоатлетичному манежі України

«Почати бізнес. Креативна індустрія» – новий серіал на платформі Дія.Бізнес

Недотримання карантинних вимог призвело до збільшення летальних випадків від COVID-19

У Запоріжжі вандали пошкодили меморіальну дошку дітям, що загинули в роки Голодомору

У Запорізькій області триває акція «Нагодуй птахів взимку»

Марафон здорових звичок: запоріжцям пропонують ходити сходами

Уряд розробив програми підтримки людей і бізнесу у разі посилення карантину

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зафіксовано 693 407 підтверджених випадків COVID-19

Представники обласної влади взяли участь у засіданні Урядового комітету з питань європейської та євроатлантичної інтеграції

Запорізька область долучилась до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

У медичні заклади Запорізької області буде придбано додатково ще 300 кисневих концентраторів