"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Новобранці присягнули на вірність українському народу

2 грудня 2019 - 11:20

У суботу, 30 листопада, на Майдані Героїв новобранці підрозділів Національної гвардії України, що базуються на території Запорізької області, урочисто склали присягу.  На Майдані зібралися  135 новобранців, які прибули для проходження строкової військової служби з Рівненської, Івано-Франківської, Вінницької, Дніпропетровської та Запорізької областей. У заході також взяли участь рідні та близькі військових.

З цією подією військовослужбовців привітали керівниця апарату облдержадміністрації Зінаїда Бойко та начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату облдержадміністрації Олексій Караулов.

− Сьогодні ви вперше складаєте присягу – це знаменна дата для кожного з вас та для всієї Запорізької області. Лави Нацгвардії поповнюються молодим поколінням. Служити у Нацгвардії та бути військовим – це велика честь та повага. У вас попереду буде багато випробувань, проте, впевнена, ви їх  здолаєте та будете гідно та з честю нести службу. Бажаю вам мирного неба та нових вірних друзів, а вашим батькам – бути спокійними за своїх синів та завжди пишатися ними, − звернулася до солдатів та їх рідних Зінаїда Бойко.

Новобранці, які пройшли курс молодого бійця, стали повноправними воїнами Національної гвардії України. Серед них були і жінки-військовослужбовці, які вибрали контрактну службу в лавах Національної гвардії України. За місяць перебування на базі центру підготовки підрозділів  юнаки отримали необхідні базові навички з тактичної, військово-інженерної, стройової, вогневої та фізичної підготовки.

Новобранці не будуть направлятися в зону проведення Операції об’єднаних сил.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також