"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Програма «Назустріч людям» забезпечує соціальний захист населення

2 грудня 2019 - 14:00

foto

За повідомленням Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, для забезпечення потреб ветеранів та осіб з інвалідністю в Запорізькій області діє програма «Назустріч людям» на 2015–2019 роки. Загальний обсяг фінансування програми - 392,5 мільйона гривень. З них на поточний рік виділено близько 58,9 мільйона гривень.

До програми «Назустріч людям» були внесені суттєві зміни, орієнтовані на допомогу демобілізованим учасникам бойових дій. З їх числа на обліку перебувають 14 осіб з інвалідністю І групи, 78 - ІІ групи та 357 - ІІІ групи.

У Запорізькій області також надається передбачена законодавством допомога близько 55,4 тисячі внутрішньо переміщених громадян, з яких 2,4 тисячі - особи з інвалідністю. Це торкнулося й тих із них, які Близько 30 переселенців влаштовано на повне утримання до комунальних установ соціальної сфери. В рамках програми «Назустріч людям» за рахунок коштів обласного бюджету придбано 392 санаторно-курортних путівки для ветеранів війни, праці, дітей війни та осіб з інвалідністю до санаторіїв Запорізької області на суму 2,9 мільйона гривень.

Адресну грошову допомогу на загальну суму 30,9 мільйона гривень надано 17,1 тисячі осіб, які опинилися в складних життєвих обставинах. Більшість з них – люди з інвалідністю.

Обласним громадським організаціям, які об’єднують ветеранів та осіб з інвалідністю, передбачена фінансова підтримка в сумі 157,9 тисячі гривень на утримання офісних приміщень (оренда, комунальні послуги, телефонний зв’язок).

 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Учасники АТО отримали у власність понад три тисячі земельних ділянок

Розпочались роботи щодо створення у Бердянську військової морської бази

Вступники з Криму та Донбасу можуть вступати до українських закладів без складання ЗНО

У Запорізькій області побудують найбільшу в Європі вітроелектростанцію

Віталій Боговін взяв участь у засіданні Державної комісії ТЕБ і НС

До уваги журналістів!

Українці, які повернулися з-за кордону і не хочуть проводити 14 днів на самоізоляції, можуть припинити її, здавши ПЛР-тест

В Україні 51 224 підтверджених випадків COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

З 1 липня за пробне ЗНО вже повернули більше 21 мільйона гривень

У Чернігівці тривають роботи з ремонту каналізаційної мережі

У Чернігівському районі тривають роботи на дорозі, визначеній програмою «Велике будівництво»