"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Приазовцям представлено нового голову райдержадміністрації

3 грудня 2019 - 10:43

Сьогодні голова облдержадміністрації Віталій Туринок з робочою поїздкою перебуває у Приазовському районі. Там посадовець зустрівся з адміністративно-господарським активом. На зустріч були запрошені депутати місцевих рад, міський, селищний, сільські голови, керівники підприємств, установ та організацій, представники громадських організацій. Участь у зборах взяв заступник голови облдержадміністрації Володимир Тарасенко.

Очільник регіону представив присутнім новопризначеного голову Приазовської РДА. Так, розпорядженням Президента України Володимира Зеленського з 15 листопада 2019 року головою Приазовської районної державної адміністрації Запорізької області  призначено Сергія Селевича.

– Вітаю Сергія Олексійовича з призначенням на посаду голови райдержадміністрації. Раніше він очолював Мелітопольський район. І, як відомо, район процвітав і є прикладом для багатьох інших. Тож робота для вас не буде новою. Ви вже обізнані з усіма управлінськими процесами. Я поставив завдання – завершити децентралізацію в районі та створити мережу спроможних громад. Прошу звернути увагу на хід земельної реформи, приділити увагу земельній реформі. Взяти на облік усі землі, що є. Перепровірити, скільки платять орендну плату тощо. Не менш важливими для Приазовського району залишаються питання розвитку інфраструктури, будівництва доріг, відновлення водопостачання, – зазначив Віталій Туринок.

Сергій Селевич за фахом – лікар, закінчив Запорізький державний медичний університет. Очолював Мелітопольську центральну районну лікарню. Відзначений званням «Заслужений лікар України». До останнього часу був головою Мелітопольської районної державної адміністрації.

Заступник голови облдержадміністрації Володимир Тарасенко озвучив ключові моменти,  яким буде приділятися увага в наступному бюджетному році. Це проєктування водогону по окремих населених пунктах, проєкти доочистки води у с. Ганнівка та будівництво доріг.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також