"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Запорізький інститут післядипломної педагогічної освіти вдруге підписав меморандум про співпрацю з фондом The LEGO Foundation

4 грудня 2019 - 16:20

Відповідно до Меморандуму про співпрацю між The LEGO Foundation та Міністерством освіти і науки України у Запоріжжя прибули представники фонду: віцепрезидент The LEGO Foundation (Королівство Данія) Каспер Оттоссон Канструп, менеджер з комунікації Ян Крістенсен та керівниця освітніх проєктів «Сприяння освіті» The LEGO Foundation в Україні Оксана Рома.

Фахівці The LEGO Foundation ознайомилися з досвідом учителів початкових класів, вихователів закладів дошкільної освіти та керівників закладів освіти Запорізької області у впровадженні нових методів навчання, що здійснюється у Запорізькому обласному інституті післядипломної педагогічної освіти.

Крім цього, між Запорізьким інститутом післядипломної педагогічної освіти та фондом The LEGO Foundation було вдруге підписано меморандум про співпрацю. У церемонії підписання  взяли участь заступниця голови облдержадміністрації Марини Кудерчук та директор Департаменту освіти та науки облдержадміністрації Тетяна Озерова.

− Ми вдячні фонду LEGO Foundation, представники якого побачили користь, яку дали новітні підходи у навчанні, і вдруге підписали меморандум про співпрацю із Запорізьким обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти. Він стане платформою для співпраці у сфері професійного розвитку педагогів дошкільної та початкової ланки освіти, удосконалення якості післядипломної педагогічної освіти шляхом упровадження новітніх освітніх підходів, − зазначила Марина Кудерчук.

Після підписання документа гості ознайомилися з основними напрямами діяльності інституту з підготовки педагогічних працівників з використанням інноваційних освітніх технологій, зокрема ігрових, проєктувальних, конструювальних.


Довідково.

Фонд The LEGO Foundation має на меті побудувати майбутнє, в якому навчання через гру дає можливість дітям стати творчими, зайнятими та навчатися протягом усього життя. Представники фонду зазначають, що гра — це найефективніший спосіб здобувати навички, необхідні для створення нових можливостей та вирішення багатьох викликів майбутнього.


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

У Запорізькій області податкові борги скорочено на 46 млн грн

Мораторій на перевірки бізнесу під час карантину – роз’яснення Мінекономіки

НСЗУ звітує про виплати за лікування пацієнтів із COVID-19

Запорізька область отримала гуманітарний вантаж з медичною допомогою для лікарів від Словацької Республіки

У Мелітополі спеціалістами Держпродспоживслужби обстежено понад 150 пасік

На річках області закінчилась нерестова заборона

Додаткова сесія ЗНО-2020 відбудеться 24 липня – 10 серпня

В області продовжується допомога вразливим категоріям населення під час карантину

Запорізькі підприємці сплатили до місцевих бюджетів 320 млн грн

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зафіксовано 21 584 випадки коронавірусної хвороби COVID-19