Новини

Запорізький інститут післядипломної педагогічної освіти вдруге підписав меморандум про співпрацю з фондом The LEGO Foundation

4 грудня 2019 - 16:20

Відповідно до Меморандуму про співпрацю між The LEGO Foundation та Міністерством освіти і науки України у Запоріжжя прибули представники фонду: віцепрезидент The LEGO Foundation (Королівство Данія) Каспер Оттоссон Канструп, менеджер з комунікації Ян Крістенсен та керівниця освітніх проєктів «Сприяння освіті» The LEGO Foundation в Україні Оксана Рома.

Фахівці The LEGO Foundation ознайомилися з досвідом учителів початкових класів, вихователів закладів дошкільної освіти та керівників закладів освіти Запорізької області у впровадженні нових методів навчання, що здійснюється у Запорізькому обласному інституті післядипломної педагогічної освіти.

Крім цього, між Запорізьким інститутом післядипломної педагогічної освіти та фондом The LEGO Foundation було вдруге підписано меморандум про співпрацю. У церемонії підписання  взяли участь заступниця голови облдержадміністрації Марини Кудерчук та директор Департаменту освіти та науки облдержадміністрації Тетяна Озерова.

− Ми вдячні фонду LEGO Foundation, представники якого побачили користь, яку дали новітні підходи у навчанні, і вдруге підписали меморандум про співпрацю із Запорізьким обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти. Він стане платформою для співпраці у сфері професійного розвитку педагогів дошкільної та початкової ланки освіти, удосконалення якості післядипломної педагогічної освіти шляхом упровадження новітніх освітніх підходів, − зазначила Марина Кудерчук.

Після підписання документа гості ознайомилися з основними напрямами діяльності інституту з підготовки педагогічних працівників з використанням інноваційних освітніх технологій, зокрема ігрових, проєктувальних, конструювальних.


Довідково.

Фонд The LEGO Foundation має на меті побудувати майбутнє, в якому навчання через гру дає можливість дітям стати творчими, зайнятими та навчатися протягом усього життя. Представники фонду зазначають, що гра — це найефективніший спосіб здобувати навички, необхідні для створення нових можливостей та вирішення багатьох викликів майбутнього.


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Тепер належного користувача автотранспорту можна зареєструвати онлайн

До уваги журналістів!

Цього тижня завершується реєстрація для участі у пробному ЗНО

Запоріжців запрошують на виставку абстрактного живопису в обласний художній музей

Відбулось фінальне засідання конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на маршрутах Запорізької області

До уваги журналістів!

Володимир Зеленський вшанував пам'ять загиблих «кіборгів» – захисників Донецького аеропорту

В облдержадміністрації розпочато консультації щодо підвищення спроможності громад

Території регіону удосконалюють власні проєкти розвитку

Рівень перерахунків платежів за опалення та гарячу воду можна прослідкувати на карті

Продовжується широке публічне обговорення новацій законопроєкту «Про працю»

Культурно-мистецькі заходи з 20 по 26 січня 2020 року