"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Запорізькі теплоенергетики відзначають ювілей свого підприємства

6 грудня 2019 - 16:40

В приміщенні Запорізького академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. В.Г. Магара пройшли урочистості з нагоди 55-річчя Концерну «Міські теплові мережі» м. Запоріжжя.

Від імені голови обласної державної адміністрації Віталія Туринка та від себе особисто працівників підприємства комунальної теплоенергетики Запоріжжя привітав заступник голови облдержадміністрації Володимир Тарасенко.

− Хочу зазначити, що в Україні мешканці лише чотирьох обласних центрів отримують послугу з централізованого гарячого водопостачання протягом року, і Запоріжжя в їх числі. Я хочу подякувати всьому колективу та кожному особисто за Вашу нелегку працю при будь-якій погоді, оперативне усунення аварійних ситуацій будь-якої складності, що надає можливість мешканцям Запоріжжя отримувати таке необхідне тепло в холодний період року. Хочу побажати Вашому прекрасному колективу стабільної роботи, динамічного розвитку, гідної оплати праці та миру, здоров’я, добробуту Вашим родинам, − зазначив Володимир Тарасенко.

Підприємству вже вдалося багато, але головною заслугою можна вважати те, що за минулі роки система централізованого теплопостачання Запоріжжя, на відміну від аналогічних систем всіх інших міст України, не піддалася руйнуванню.

Нагадаємо, у 2002 році Концерн «Міські теплові мережі» став правонаступником Дирекції квартальних і теплових мереж «Запоріжжятепломережа», яку було створено ще у 1964 році. За цей час підприємство зарекомендувало себе як одне з найкращих у сфері комунальної теплоенергетики України, у тому числі за версією Міжгалузевої асоціації з розвитку систем теплопостачання «Укртеплокомуненерго».

Заходи з проведення значної модернізації мереж теплопостачання та технічного переоснащення застарілих котелень на центральні теплові пункти надали можливість покращити фінансові показники підприємства. Завдяки цьому на сьогодні в Запоріжжі один з найнижчих тарифів на послуги з централізованого опалення по Україні.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

В Україні зафіксовано +1489 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

До уваги журналістів!

Відбулась селекторна нарада з керівниками регіонів та міст

Мінцифри та МВС презентували освітній серіал про онлайн-інструменти протидії домашньому насильству

Сучасні запорізькі козаки влаштували похід на справжній «чайці»

У цьому році буде капітально відремонтовано ділянку місцевої дороги у Запорізькому районі

Збільшено пенсійне забезпечення родин загиблих учасників АТО/ООС

Посилюється робота з підприємствами, що мають заборгованість з виплати зарплати

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зафіксовано +1453 нові випадки коронавірусної хвороби COVID-19

До уваги журналістів!