Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Запорізькі теплоенергетики відзначають ювілей свого підприємства

6 грудня 2019 - 16:40

В приміщенні Запорізького академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. В.Г. Магара пройшли урочистості з нагоди 55-річчя Концерну «Міські теплові мережі» м. Запоріжжя.

Від імені голови обласної державної адміністрації Віталія Туринка та від себе особисто працівників підприємства комунальної теплоенергетики Запоріжжя привітав заступник голови облдержадміністрації Володимир Тарасенко.

− Хочу зазначити, що в Україні мешканці лише чотирьох обласних центрів отримують послугу з централізованого гарячого водопостачання протягом року, і Запоріжжя в їх числі. Я хочу подякувати всьому колективу та кожному особисто за Вашу нелегку працю при будь-якій погоді, оперативне усунення аварійних ситуацій будь-якої складності, що надає можливість мешканцям Запоріжжя отримувати таке необхідне тепло в холодний період року. Хочу побажати Вашому прекрасному колективу стабільної роботи, динамічного розвитку, гідної оплати праці та миру, здоров’я, добробуту Вашим родинам, − зазначив Володимир Тарасенко.

Підприємству вже вдалося багато, але головною заслугою можна вважати те, що за минулі роки система централізованого теплопостачання Запоріжжя, на відміну від аналогічних систем всіх інших міст України, не піддалася руйнуванню.

Нагадаємо, у 2002 році Концерн «Міські теплові мережі» став правонаступником Дирекції квартальних і теплових мереж «Запоріжжятепломережа», яку було створено ще у 1964 році. За цей час підприємство зарекомендувало себе як одне з найкращих у сфері комунальної теплоенергетики України, у тому числі за версією Міжгалузевої асоціації з розвитку систем теплопостачання «Укртеплокомуненерго».

Заходи з проведення значної модернізації мереж теплопостачання та технічного переоснащення застарілих котелень на центральні теплові пункти надали можливість покращити фінансові показники підприємства. Завдяки цьому на сьогодні в Запоріжжі один з найнижчих тарифів на послуги з централізованого опалення по Україні.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

РАДІАЦІЙНИЙ ФОН В КОНТРОЛЬНИХ ТОЧКАХ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ НА 28.06.2025

Загалом упродовж доби окупанти завдали 459 ударів по 12 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1220-го дня війни

Платформа «Діалог влади та бізнесу» у Запоріжжі: кластери – шлях до економічного зростання

«Життя – це боротьба, а боротьба – це шлях до себе»: ветеранів та їхні родини запрошують на безоплатні тренування з вільної боротьби

Як діяти під час стресу, надзвичайної ситуації чи тривоги: у Запоріжжі обговорили психологічну готовність громад

«Добре, що до нас прислухалися і зробили так, як ми хотіли», – мешканці пошкодженого ворогом будинку обживаються у відремонтованих оселях

Як отримати асистента для дитини з особливими потребами?

Дистанційний супровід для ветеранів: тепер допомога – незалежно від місця проживання

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 27.06.2025

Упродовж доби окупанти завдали 333 удари по 14 населених пунктах Запорізької області

Хвилина мовчання: тиша серед щоденних турбот