"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Для збереження доріг обласна влада тримає на контролі роботу вагових комплексів

20 грудня 2019 - 11:29

Питання посилення контролю за дотриманням законодавства при перевезенні вантажів великоваговим транспортом автомобільними шляхами загального користування обговорили на нараді, яку провели перший заступник голови  облдержадміністрації Іван Федоров та заступник голови облдержадміністрації Володимир Тарасенко.

У нараді також взяли участь представники Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації, Головного управління Національної поліції в Запорізькій області,  Управління патрульної поліції у Запорізькій області, Управління Укртрансбезпеки у Запорізькій області, Служби автомобільних доріг у Запорізькій області, ДП «Запорізький облавтодор», ДП «Місцеві дороги Запорізької області».

Голова облдержадміністрації Віталій Туринок доручив посилити систему контролю за великоваговим транспортом у Запорізькій області, який руйнує існуючі дороги. У Запорізькій області, яка є транзитною для військового транспорту та де реалізуються великі будівельні проєкти, ця проблема набуває особливої гостроти. Тож посилення контролю за важковаговим транспортом залишається актуальним.

Проте на сьогодні вагові комплекси не працюють у повному обсязі та не здійснюється належний контроль за пересуванням великогабаритного транспорту. Як повідомили в Департаменті промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації, наразі здійснюється лише документальний контроль пересування великогабаритного транспорту.

Присутні обговорили порушене питання та можливі шляхи вирішення існуючих проблем. За підсумками наради  Іван Федоров доручив Управлінню Укртрансбезпеки у Запорізькій області максимально прискорити роботу щодо ремонту вагових комплексів,  по можливості залучити нові пересувні габаритно-вагові комплекси та відновити ваговий контроль на дорогах області.

Також було доручено Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації підготувати проєкти листів до Кабінету Міністрів України, Міністерства інфраструктури України, та Державного агентства автомобільних доріг України з питання ефективного здійснення габаритно-вагового контролю.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Стиль “Великого будівництва” і команди Президента: робити все вчасно, якісно, і для людей

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 в Запорізькій області

15 444 нові випадки COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 23 січня 2022 року. Зокрема, захворіли 2298 дітей та 264 медпрацівники.

Вітання голови облдержадміністрації Олександра Старуха з Днем Соборності України

За участі Президента України Володимира Зеленського у Запоріжжі відкрили вантовий міст через Дніпро

Запоріжжя зустрічало Президента України 9-кілометровим ланцюгом Єдності

У Запоріжжі Глава держави приєднався до флешмобу «Живий ланцюг» з нагоди Дня Соборності України

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції СOVID-19 в Запорізькій області

22 473 нові випадки COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 22 січня 2022 року. Зокрема, захворіли 2838 дітей та 535 медпрацівників.

На урочистому закритті регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine» вітали переможців

“Ми - це Україна”: у Запорізькій облдержадміністрації відбувся телеміст між Запоріжжям та Львовом

В обласному центрі з нагоди Дня Соборності поклали квіти до погруддя Кобзарю