Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Для збереження доріг обласна влада тримає на контролі роботу вагових комплексів

20 грудня 2019 - 11:29

Питання посилення контролю за дотриманням законодавства при перевезенні вантажів великоваговим транспортом автомобільними шляхами загального користування обговорили на нараді, яку провели перший заступник голови  облдержадміністрації Іван Федоров та заступник голови облдержадміністрації Володимир Тарасенко.

У нараді також взяли участь представники Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації, Головного управління Національної поліції в Запорізькій області,  Управління патрульної поліції у Запорізькій області, Управління Укртрансбезпеки у Запорізькій області, Служби автомобільних доріг у Запорізькій області, ДП «Запорізький облавтодор», ДП «Місцеві дороги Запорізької області».

Голова облдержадміністрації Віталій Туринок доручив посилити систему контролю за великоваговим транспортом у Запорізькій області, який руйнує існуючі дороги. У Запорізькій області, яка є транзитною для військового транспорту та де реалізуються великі будівельні проєкти, ця проблема набуває особливої гостроти. Тож посилення контролю за важковаговим транспортом залишається актуальним.

Проте на сьогодні вагові комплекси не працюють у повному обсязі та не здійснюється належний контроль за пересуванням великогабаритного транспорту. Як повідомили в Департаменті промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації, наразі здійснюється лише документальний контроль пересування великогабаритного транспорту.

Присутні обговорили порушене питання та можливі шляхи вирішення існуючих проблем. За підсумками наради  Іван Федоров доручив Управлінню Укртрансбезпеки у Запорізькій області максимально прискорити роботу щодо ремонту вагових комплексів,  по можливості залучити нові пересувні габаритно-вагові комплекси та відновити ваговий контроль на дорогах області.

Також було доручено Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації підготувати проєкти листів до Кабінету Міністрів України, Міністерства інфраструктури України, та Державного агентства автомобільних доріг України з питання ефективного здійснення габаритно-вагового контролю.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО БЕЗПЕЧНОСТІ ПИТНОЇ ВОДИ В ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ ЗА 21.05.2022

Інформація про роботу мобільної лабораторії моніторингу довкілля 21.05.2022

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 08.00 годину 22.05.2022

Війна триває, і кожен та кожна з нас мають щоденно дбати про те, щоб допомогти обороні – звернення Президента України

Сьогодні, 22 травня, близько 02:44 російські війська запустили ракети по цивільній інфраструктурі одного з сіл на Вільнянщині Запорізької області.

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 21.05.2022 року (22:00) - #ЗСУ, 87 доба

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 17.00 годину 21.05.2022

Біля Запорізької областной військової адміністрації замайорів прапор Європейського Союзу (ВІДЕО)

Обласна влада продовжує плідно співпрацювати з міжнародними організаціями

Комунальні служби відновлюють надання послуг після обстрілів

Запорізька область продовжує будувати лінію захисту та укріплювати міжнародні зв’язки

Обласна влада продовжує піклуватися про евакуйованих людей (ВІДЕО)