"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Віталій Туринок представив чернігівцям нового голову райдержадміністрації

15 січня 2020 - 12:13

Сьогодні голова облдержадміністрації Віталій Туринок перебуває із робочою поїздкою у Чернігівському районі. Там посадовець зустрівся з адміністративно-господарським активом. На зустріч були запрошені депутати місцевих рад, сільські голови, керівники підприємств, установ та організацій, представники громадських організацій. Участь у зборах взяла заступниця голови ОДА Марина Кудерчук.

Очільник регіону представив присутнім новопризначеного голову Чернігівської РДА. Так, розпорядженням Президента України Володимира Зеленського з 19 грудня 2019 року головою Чернігівської районної державної адміністрації Запорізької області  призначено Василя Попюка.

– Вітаю Василя Михайловича з призначенням на посаду голови райдержадміністрації. Мені приємно відзначити, що на території Чернігівського району завершена реформа децентралізації. Чернігівський район − це одна громада. Впевнений, що мешканці відчувають усі переваги прямих міжбюджетних відносин. Із проблемами району ми знайомі, будемо поступово разом наводити лад. Василь Попюк людина для колективу і району дуже знайома. Тож, сподіваюсь, що колектив та новий керівник швидко знайдуть спільну мову та об’єднають зусилля на благо жителів району та Запорізького краю. Я закликаю усіх включатися в процес. У нас існує дуже багато грантових програм, проєктів. За вас ми не зробимо, а допомогти та направити − це можливо, – підкреслив Віталій Туринок.

Василь Попюк за фахом – інженер-механік, закінчив Таврійську державну агротехнічну академію. З 2004 року працює у Чернігівській РДА. У стінах установи почав кар’єрний шлях із головного спеціаліста в управлінні сільського господарства і продовольства. В останній час був першим заступником голови Чернігівської районної державної адміністрації.

Також в ході робочої поїздки голова облдержадміністрації Віталій Туринок ознайомився з роботою чернігівського Центру надання адміністративних послуг, який було урочисто відкрито у листопаді 2019 року.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

В Україні зафіксовано +1489 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

До уваги журналістів!

Відбулась селекторна нарада з керівниками регіонів та міст

Мінцифри та МВС презентували освітній серіал про онлайн-інструменти протидії домашньому насильству

Сучасні запорізькі козаки влаштували похід на справжній «чайці»

У цьому році буде капітально відремонтовано ділянку місцевої дороги у Запорізькому районі

Збільшено пенсійне забезпечення родин загиблих учасників АТО/ООС

Посилюється робота з підприємствами, що мають заборгованість з виплати зарплати

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зафіксовано +1453 нові випадки коронавірусної хвороби COVID-19

До уваги журналістів!