"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

«Славутич Арена» готова до футбольного сезону та міжнародних змагань

24 січня 2020 - 10:40

В залі засідань стадіону «Славутич Арена» під головуванням начальниці Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації Наталії Власової відбулося засідання обласної комісії з контролю за станом спортивних споруд для проведення спортивних та культурно-видовищних заходів.

В роботі комісії взяли участь представники ГУ Національної поліції, ГУ Державної служби з надзвичайних ситуацій, Запорізького обласного лабораторного центру МОЗ, Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації, Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, Запорізької обласної асоціації футболу, Асоціації футзалу Запорізької області.

Директор КП МФК «Металург» Максим Лупашко розповів про минулий сезон, який був достатньо продуктивним для «Славутич Арени». На стадіоні було проведено матчі чемпіонату України, молодіжної збірної команди України, а також вперше відбувся матч за участю національної збірної. Також окрім спортивних заходів на «Славутич Арені» проводились музичні концерти відомих українських співаків. Загалом у 2019 році було проведено 60 спортивно-масових заходів.

Також Максим Лупашко зазначив, що минулого року було проведено роботи по покращенню стану стадіону: замінено системи освітлення та покриття.

Комісія перевірила відповідність стадіону вимогам техніки безпеки, санітарно-гігієнічним нормам та вимогам правопорядку. За результатами перевірки комісією вирішено, що «Славутич Арена» готова до футбольного сезону.Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також