Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Столітній ювілей – результат здорового способу життя

23 лютого 2009 - 16:43

Жителька Запоріжжя  Євдокія Петрівна Ажимова сьогодні приймала вітання зі столітнім ювілеєм. Вона - спадкова сибірячка, до Запоріжжя разом  з чоловіком та 9 дітьми (двоє з яких прийомні)  переїхала лише у 1947 році. Великій родині місто сподобалося, а відтак вирішили залишитися жити тут. Сьогодні родина Ажимових вже чимала – у ювілярки 35 онуків, 15 правнуків та 20 праправнуків.

За словами бабусі, дожити до ста років їй допомогли правильне харчування та відсутність трудового стажу. Євдокія Петрівна усе своє життя пила лише трав’яний чай, майже не вживала цукор і зовсім відмовилась від газованої води, спиртних напоїв та ліків. І донині старенька полюбляє співати пісень та розповідати частівки. Жваво обговорює  політичну ситуацію в країні, має свої переконання щодо дій влади.     

Керівництво району передало жінці вітальну грамоту від Президента України з особистим підписом і матеріальну допомогу: від обласної державної адміністрації – 300 гривень, від Шевченківської районної адміністрації – продуктовий набір, від міської влади – комплект постільної білизни. 

За словами заступника голови райадміністрації Марії Власенко, цього року у Шевченківському  районі святкуватимуть сторічні ювілеї ще 6 старожилів.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Порядок виплати пенсій змінено: кого торкнуться нововведення та як уникнути призупинення виплат

Зелений вектор бізнесу: учасники платформи «Діалог влади та бізнесу» в Запоріжжі говорили про енергоефективність та екологічну відповідальність

Зелений вектор бізнесу: учасники платформи «Діалог влади та бізнесу» в Запоріжжі говорили про енергоефективність та екологічну відповідальність

Безпечний та безперервний освітній процес: майбутні медики здобувають практичні навички в укритті коледжу

У Запоріжжі СБУ викрила організовану групу, яка вимагала хабарі за оформлення дозвільних документів на розміщення тимчасових споруд

Представники Європейського Союзу провели відкритий урок для запорізьких школярів до Дня Європи

Символ єдності: у Запоріжжі підняли прапор Європейського Союзу

Впродовж доби окупанти завдали 220 ударів по 8 населених пунктах Запорізької області

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 09.05.2025

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1170-го дня війни

Тиша, що звучить гучніше за слова

Конгрес місцевих та регіональних влад при Президентові України: в Запоріжжі відбулось регіональне засідання