"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Заступник Міністра освіти і науки Петро Коржевський знайомиться з роботою закладів профтехосвіти області

7 лютого 2020 - 11:05

У Запорізькій області з робочою поїздкою перебуває заступник Міністра освіти та науки України Петро Коржевський. Вчора він відвідав м. Бердянськ, м. Мелітополь та Михайлівський район.

У Бердянську він ознайомився з роботою Державного навчального закладу "Бердянський центр професійно-технічної освіти". У Мелітополі Петро Коржевський відвідав два відділення Мелітопольського вищого професійного училища.

В Михайлівці заступник Міністра освіти та науки ознайомився з роботою Михайлівського вищого професійного училища. У заході також взяв участь перший заступник голови облдержадміністрації Іван Федоров.

Михайлівське ВПУ – флагман професійної освіти Запорізької області. Заклад має високий рейтинг освітніх послуг. За останні 15 років студентам училища було вручено 79 золотих та 20 срібних медалей за високі досягнення у навчанні, 265 учнів отримали дипломи з відзнакою.

Петро Коржевський переконався, що на сьогодні у закладі освіти створені сприятливі умови для гармонійного розвитку студентів: працюють гуртки, секції, амбулаторія сімейного лікаря. Проведено капітальну реконструкцію актової зали, де студенти проводять своє дозвілля: організовують святкові концерти, виступи КВК. А в освітньому процесі використовуються 95 комп’ютерів (5 учнів на 1 машину), 9 проєкторів, 9 інтерактивних дощок. 

За словами директора Михайлівського ВПУ Віктора Удовіченко, за останні 3 роки суттєво оновлено й матеріально-технічну базу закладу: за власні кошти придбано аеродинамічний сепаратор для підготовки насіннєвого матеріалу, протруювач камерний, ґрунтообробний агрегат, комбайн John Deere, трактор Deutz-Fahr Agrofarm - 115, сівалку точного висіву з центральним приводом, жниварку ЖНС-6 для збирання соняшника, навантажувач JCB, збудовано склади для зберігання зернобобових.

Також за останні роки проведено ремонтні роботи з перекриття даху трьох будівель. Загальна площа перекритих приміщень становить 2886,15 кв.м. Загальна сума надходжень від господарської діяльності за 4 роки склала 37494,9 тис.грн.

Також в ході робочої поїздки директор Михайлівського ВПУ Віктор Удовіченко ознайомив присутніх з новою лабораторією з професії «Кухар», виробничими майстернями та навчальними кабінетами із загальноосвітніх предметів.

Сьогодні заступник Міністра освіти і науки Петро Коржевський візьме участь у робочій нараді з керівництвом облдержадміністрації та керівниками закладів професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти, яка відбудеться в облдержадміністрації. Він також відвідає Запорізьке вище професійне училище «Мотобудівник» та Запорізьке вище індустріально-політехнічне училище.Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Віталій Боговін відвідав вірусологічну лабораторію, де цілодобово проводяться дослідження випадків захворювання на COVID-19

До уваги журналістів!

Підприємства області сплатили майже 400 мільйонів рентної плати

В Запорізькій області посилюються карантинні обмеження

У Запорізькій області вводяться санкції за порушення габаритно-вагових параметрів для всіх учасників перевезень

Протягом тижня на Запоріжжі виявили 50 порушень в сфері рибальства

В Приморську відбувся фестиваль «Ми українські - We are Ukrainian»

В Україні 181 237 лабораторно підтверджених випадків COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

Готується стартувати третій етап сертифікації вчителів 2020

Обласна влада залишається на прямому зв'язку з мешканцями області для вирішення нагальних питань

У Запоріжжі пройшов Всеукраїнський форум «Розвиток регіональних мереж молодіжних центрів»