"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Діти пільгових категорій отримують путівки на оздоровлення та відпочинок

27 лютого 2020 - 11:34

Департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації розпочато роботу щодо організації направлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, на оздоровлення та відпочинок до Міжнародного дитячого центру «Артек» (м. Київ) та українського дитячого центру «Молода гвардія» (м. Одеса) бюджетним коштом.

У зазначених дитячих центрах стартувала І зміна 2020 року, на яку направлено 65 дітей Запорізької області. На І тематичну зміну «Батьківщина починається з мене» до МДЦ «Артек» направлено 34 дитини пільгових категорій: 6 дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування, 4 дітей з інвалідністю, 3 – з малозабезпечених сімей; 21 дитина з багатодітних сімей.

Метою І зміни «Батьківщина починається з мене» у МДЦ «Артек» є формування у дітей ціннісних орієнтирів та громадянської самосвідомості на прикладах героїчної боротьби українського народу за самовизначення, творення власної держави, соборності та державності.

На І тематичну зміну «Ми – різні, ми – рівні» до УДЦ «Молода гвардія» направлено 31 дитину пільгових категорій, серед яких 1 дитина з категорії дітей сиріт та позбавлених батьківського піклування; 1 дитина з категорії дітей, один із батьків, яких загинув в районі збройного конфлікту на території Донецької та Луганської обл.; 28 дітей з багатодітних сімей; 1 дитина з малозабезпеченої сім’ї.

Метою І зміни «Ми – різні, ми – рівні» в УДЦ «Молода гвардія» є формування у дітей основ знань про права і свободи людини в суспільстві та розвиток правової культури.

Нагадуємо, згідно з чинним законодавством діти, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, мають право на отримання путівки за місцем постійного проживання. Діти, зареєстровані як внутрішньо переміщені особи, можуть отримати путівку за місцем фактичного проживання.

Для того, щоб отримати путівку, батькам або іншим законним представникам таких дітей необхідно звернутись до управлінь соціального захисту населення райдержадміністрацій, органів місцевого самоврядування.

Для забезпечення путівками дітей, які навчаються у закладах загальної середньої освіти м. Запоріжжя, їх батькам або іншим законним представникам необхідно оформити заяву на отримання пільгової путівки для дитини у закладі освіти або звернутись до територіального відділу освіти.

Загальні умови для отримання путівок до МДЦ «Артек» та УДЦ «Молода гвардія»:

  • відсутність протипоказань за станом здоров’я;
  • наявність карти щеплень;
  • отримання пільгової путівки  на оздоровлення та відпочинок бюджетним коштом один раз на рік;
  • вікова категорія: від 7 до 18 років.


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Запорізькі легкоатлети повернулись до тренувань у найкращому легкоатлетичному манежі України

«Почати бізнес. Креативна індустрія» – новий серіал на платформі Дія.Бізнес

Недотримання карантинних вимог призвело до збільшення летальних випадків від COVID-19

У Запоріжжі вандали пошкодили меморіальну дошку дітям, що загинули в роки Голодомору

У Запорізькій області триває акція «Нагодуй птахів взимку»

Марафон здорових звичок: запоріжцям пропонують ходити сходами

Уряд розробив програми підтримки людей і бізнесу у разі посилення карантину

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зафіксовано 693 407 підтверджених випадків COVID-19

Представники обласної влади взяли участь у засіданні Урядового комітету з питань європейської та євроатлантичної інтеграції

Запорізька область долучилась до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

У медичні заклади Запорізької області буде придбано додатково ще 300 кисневих концентраторів