"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Званням «Господиня свого краю» у цьому році відзначено 48 жінок

5 березня 2020 - 12:44

Напередодні Міжнародного жіночого дня в облдержадміністрації відбувся урочистий захід, на якому було відзначено найчарівніших переможниць обласного конкурсу «Господиня свого краю 2020».

Привітали лауреаток 19-го конкурсу та вручили пам’ятні дипломи господиням голова облдержадміністрації Віталій Туринок та перший заступник голови обласної ради Єгор Семенков.

Мені приємно привітати вас, наші господині, напередодні вашого свята. Вас сьогодні 48 лауреаток. Завдяки вам, любі жінки, ми живемо, повертаємось додому і виховуємо дітей. Дякую особливо за наших дітей. Те, що ви плекаєте в них з дитинства, як виховуєте – таким і буде наше майбутнє. Я знаю точно, що ви сильніші і витриваліші за нас. Ми так потребуємо вашої турботи та втручання у наше життя. Від усього серця вітаю вас, бажаю міцного здоров’я, тепла, любові, привітав «господинь свого краю» Віталій Туринок.

Як повідомили в Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації, цього року у конкурсі взяло участь 108 жінок з різних галузей. Вони претендували на перемогу у 16 номінаціях. За результатами конкурсної комісії лауреатами визначено 48 учасниць. Основною метою конкурсу є підвищення ролі жінок у суспільстві, підтримка жінок, які плідно працюють у різних сферах господарського, суспільно-політичного, духовного і громадського життя області.

Конкурс 2020 року представлено 16 номінаціями: «Жінка – представник місцевих органів виконавчої влади»; «Жінка – представник органів місцевого самоврядування»; «Жінка – громадський діяч»; «Жінка – керівник підприємства»; «Жінка – працівник агропромислового комплексу»; «Жінка – працівник малого та середнього бізнесу»; «Жінка – працівник освіти та науки»; «Жінка – працівник охорони здоров’я»; «Жінка – працівник культури та мистецтва»; «Жінка – спортсменка»; «Жінка – працівник засобів масової інформації»; «Жінка – працівник правоохоронних, судових органів, нотаріату та адвокатури»; «Жінка – військовослужбовець, працівник Збройних Сил України»; «Жінка – працівник сфери соціального захисту населення»; «Жінка – волонтер»; «Жінка – берегиня свого роду».

З повним списком переможниць можна ознайомитись тут.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Звернення заступниці голови облдержадміністрації Олени Теряєвої щодо захворюваності на COVID-19 в області

Облдержадміністрація виступає за зменшення рівня тарифів на послуги з розподілу електричної енергії АТ «Укрзалізниця»

У Запорізькій області презентували новий путівник «Шляхами Запоріжжя. Туристичні маршрути»

Вогнеборці області протягом тижня ліквідували 190 пожеж на відкритих територіях

Коштом обласного бюджету цього року оздоровлено майже 2 тисячі дітей

Жителі Більмака знову звернулися з проханням сприяти збереженню історичної назви селища

До уваги журналістів!

В області триває прибирання лісових масивів

Запорізькі власники нерухомості сплатили 106 мільйонів гривень податків

Запоріжці можуть спостерігати за реконструкцією обласної клінічної лікарні у форматі онлайн

В Україні відзначають Всеукраїнський день дошкілля-2020

Запорізький обласний лабораторний центр проводить безкоштовне ПЛР-тестування та надає платні послуги