"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Запоріжці – призери чемпіонату України з туристських спортивних походів

25 березня 2020 - 12:20

Закінчено завершальний етап чемпіонату України з туристських спортивних походів (суддівство звітів). За підсумками змагань у загальному заліку Запорізька область вперше посіла ІІІ місце.

За інформацією Департаменту освіти та науки облдержадміністрації, цьогоріч всі 14 звітів, що брали участь у змаганнях, представляли туристські групи Запорізького обласного центру туризму та краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді.

У водному виді спортивного туризму в групі об’єднаних походів І-ІІ к.с. команди Запорізької області посіли наступні місця:

  • ІІ місце команда Запорізького обласного центру туризму та краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді (керівник Кроль В.В.) зі звітом про р. Південний Буг;
  • ІІІ місце команда Запорізького обласного центру туризму та краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді (керівник Стельмах О.В.) зі звітом про рр. Чорний Черемош – Черемош – Прут.

У гірському виді спортивного туризму в групі походів І к.с. І місце посіла команда Запорізького обласного центру туризму та краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді (керівник Некрасов С.А.) зі звітом про Західний Кавказ.

У пішоходному виді спортивного туризму в групі об’єднаних походів ІІІ-ІV к.с. команда Запорізького обласного центру туризму та краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді (керівник Янущенко Д. В.) посіла ІІІ місце зі звітом про Карпати.

У групі об’єднаних походів І-ІІ к.с. команди області посіли наступні місця:

  • ІІ місце команда Запорізького обласного центру туризму та краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді (керівник Горулько С.С.) зі звітом про Карпати;
  • ІІІ місце команда Запорізького обласного центру туризму та краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді (керівник Рогатіна Я. О.) зі звітом про Тернопільську та Чернівецьку області.


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Учасники АТО отримали у власність понад три тисячі земельних ділянок

Розпочались роботи щодо створення у Бердянську військової морської бази

Вступники з Криму та Донбасу можуть вступати до українських закладів без складання ЗНО

У Запорізькій області побудують найбільшу в Європі вітроелектростанцію

Віталій Боговін взяв участь у засіданні Державної комісії ТЕБ і НС

До уваги журналістів!

Українці, які повернулися з-за кордону і не хочуть проводити 14 днів на самоізоляції, можуть припинити її, здавши ПЛР-тест

В Україні 51 224 підтверджених випадків COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

З 1 липня за пробне ЗНО вже повернули більше 21 мільйона гривень

У Чернігівці тривають роботи з ремонту каналізаційної мережі

У Чернігівському районі тривають роботи на дорозі, визначеній програмою «Велике будівництво»