"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

В Україну прибув літак із гуманітарною допомогою з Китаю

1 квітня 2020 - 13:17

Сьогодні, 1 квітня, у Міжнародний аеропорт «Бориспіль» (Київ) прилетів літак із гуманітарною допомогою з Китаю для України з медичними наборами, які наразі є критично важливими для боротьби з коронавірусною хворобою COVID-19 в державі. 

Про цю гуманітарну допомогу домовилися під час телемосту між двома державами, який відбувся 24 березня в посольстві Китайської Народної Республіки в Україні. 

У рамках допомоги Україною отримано набори для виявлення РНК-номінального коронавірусу COVID-19, медичні одноразові засоби захисту (костюми, хірургічні рукавиці, бахіли), медичні захисні окуляри, інфрачервоні термометри.

- Ми докладаємо максимальних зусиль для того, щоб допомогти Україні в цей складний період боротьби зі світовою пандемію, яка, на жаль, не лишила осторонь і Україну. Сьогодні ми надаємо гуманітарну допомогу із медичними наборами. Але не менш важливими є наша допомога із досвідом та знаннями щодо методів  попередження і лікування нового вірусу, якими можемо поділитися з українськими медичними працівниками, - наголосив під час офіційної процедури передачі вантажу Надзвичайний та Уповноважений Посол КНР в Україні пан Фань Сяньжун.

Також пан Посол зазначив, що Україна прийняла вірне рішення щодо запровадження карантинних заходів в державі на упередження, не чекаючи стрімкого розповсюдження хвороби. 

- Співпраця з провідними  китайськими лікарями та українськими медичними працівниками та вірусологами щодо профілактики та лікування COVID-19, а також щодо організації надання допомоги та захисту персоналу під час подолання епідемії цієї нової хвороби, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, продовжується. Для нас дуже важливою є підтримка з боку КНР, оскільки завдяки отриманому досвіду ми маємо можливість не займатися винайденням роверу, а швидко застосовувати перевірені методи, - зазначив заступник Міністра охорони здоров’я України Андрій Семиволос під час отримання гуманітарної допомоги. 

Підписали угоду про передачу гуманітарної допомоги радник з торгово-економічних питань Посольства КНР в Україні пан Лю Цзюнь та директор ДП "Укрвакцина" Станіслав Трут.

 

За матеріалами МОЗ

 

Читайте також

В Україні 48 500 лабораторно підтверджених випадків COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зафіксовано 47 677 випадків коронавірусної хвороби COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

За кошти Уряду Німеччини буде відремонтовано та оснащено обладнанням 4 амбулаторії

До уваги журналістів!

Держгеокадастр відновлює реєстрацію земель за принципом екстериторіальності

Мінцифри та ПРООН презентували онлайн-курс із надання послуг у сфері земельних відносин

Карта об’їзду автодоріг, на яких виникають великі затори

В області створюється робоча група по збереженню автодоріг

Запорізькі освітяни обговорили напрями реформування професійно-технічної освіти в умовах децентралізації

В Україні зафіксовано 46 763 нові випадки коронавірусної хвороби COVID-19