Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Запорізька область отримала два біобокси для транспортування хворих на коронавірус

16 квітня 2020 - 10:20

Запорізький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф отримав гуманітарну допомогу від Фонду Вадима Новинського «На честь Покрови Пресвятої Богородиці». Це два біобокси для транспортування хворих на COVID-19. Вони дозволять убезпечити медиків від можливості зараження.

З новими біобоксами ознайомився голова Запорізької облдержадміністрації Віталій Туринок.

– Для нашої області дуже важливо отримувати гуманітарну допомогу від благодійників. Фонд Вадима Новинського допомагає нам постійно, ще від початку спалаху коронавірусної хвороби. Ці два біобокси – перші, що з’явились в області. Вони призначені для роботи медиків обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Адже саме бригади екстреної медицини перші виїжджають на виклики ще до підтвердження діагнозу «коронавірусна хвороба» та потім транспортують людей на швидких до лікарень першого порядку. Таких у нас п’ять по області, – наголосив Віталій Туринок.

Представник Фонду Вадима Новинського «На честь Покрови Пресвятої Богородиці», директор філії «Смарт-Холдинг» у Маріуполі Олександр Трубачов зазначив, розуміючи рівень загрози, сьогодні відповідальний бізнес об'єднується для надання допомоги державі в боротьбі з поширенням коронавірусної інфекції. Міжнародний благодійний фонд Вадима Новинського закупає та доставляє дефіцитне медобладнання, засоби особистого захисту медперсоналу та експрес-тексти для оперативного виявлення захворювання тощо. Поки коштом Фонду вдалося закупити 10 біобоксів, які розподіляються по різних містах. У тому числі два біобокси сьогодні передаємо медикам центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

За словами директора Обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Костянтина Малашенка, захисні бокси дозволяють здійснювати первинне транспортування осіб з підозрою на зараження COVID-19 в лікарні і забезпечити при цьому достатній рівень захисту для лікарів, що працюють з такими пацієнтами.

– У кожній камері є чотири вбудованих плоских портали, що забезпечують легкий доступ до пацієнта, і два допоміжних портали, які використовуватимуться для інфузій та іншого медичного обладнання. Захисні бокси такого типу можна використовувати і як засіб захисту від «забруднення» навколишнього середовища для перевезення пацієнтів з ослабленим імунітетом, – зазначив Костянтин Малашенко. 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Керівник ЗОВА перевірив, як готуються до навчального року освітні заклади

Розв'язання проблем Пологівського району на контролі обласної влади

Україна збирає Армію дронів

За добу поліцейські зафіксували 12 повідомлень про наслідки артобстрілів по населеним пунктам запорізького краю

Інформація про роботу мобільної лабораторії моніторингу довкілля 17.08.2022

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 08.00 годину 18.08.2022

На базі «Енергоатому» створено кризовий штаб для цілодобового моніторингу ситуації на ЗАЕС

Теми опалювального сезону та безпечної освіти продовжують обговорювати на всіх рівнях влади

Увага!

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 18.08.2022, 176 доба

Вдячний кожному й кожній, хто боронить позиції й допомагає нашим воїнам. Звернення Президента 17.08 (Відео)

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 17.00 годину 17.08.2022